Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Porseleinen figuur, officier 6551
Porseleinen figuur, officier

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Porseleinen figuren 6552
2 Porseleinen figuren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Delen wit porselein 6553
3 Delen wit porselein

Resultaat:

60 EUR

Tablet Villeroy 6554
Tablet Villeroy
Startprijs 50 EUR
2 Zalfdoosjes 6555
2 Zalfdoosjes
Startprijs 50 EUR
Chine de Blanc beeldje 6556
Chine de Blanc beeldje
Startprijs 70 EUR
Vaasje, 17e eeuw 6557
Vaasje, 17e eeuw
Startprijs 135 EUR
Kang Xi bordje 6558
Kang Xi bordje
Startprijs 60 EUR
Chinese kom, 18e eeuw 6559
Chinese kom, 18e eeuw
Startprijs 45 EUR
Chinese kom ca. 1700 6560
Chinese kom ca. 1700
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Kavel divers porselein 6561
Kavel divers porselein

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
5 Porseleinen figuren 6562
5 Porseleinen figuren

Resultaat:

30 EUR

Rosenthal dekseldoos 6563
Rosenthal dekseldoos
Startprijs 50 EUR
Porseleinen inktstel, Thuringen 6564
Porseleinen inktstel, Thuringen
Startprijs 125 EUR
Porseleinen dekseldoos 6565
Porseleinen dekseldoos
Startprijs 90 EUR
Meissen koffiesetje 6566
Meissen koffiesetje
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Delfts keramieken bord 6567
Delfts keramieken bord

Resultaat:

55 EUR

Delfts boterpotje, 18e eeuw 6568
Delfts boterpotje, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Openlucht tegel tulp 6569
Openlucht tegel tulp
Startprijs 100 EUR
Porseleinen merrie met veulen 6570
Porseleinen merrie met veulen
Startprijs 15 EUR
Duitse siervaas 6571
Duitse siervaas
Startprijs 10 EUR
Aardewerken kruik 6572
Aardewerken kruik
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Delftsblauw porseleinen sierschotel 6573
Delftsblauw porseleinen sierschotel

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2 Achtkantige borden, 18e eeuw 6574
2 Achtkantige borden, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR