Antieke Hollandse zilveren koffiekan met blanco monogramschild, op florale vierpoot. Eind 19e eeuw, 2e gehalte grootkeur zilver met daarin uitvoerstempel. ø ca.14 cm., H.ca.27 cm., ca.885 gr. Cond.:G
Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd
Paar kristallen zwanen met zilveren montuur 835/000 L.10cm en 7 cm., Cond.U
Tiffany lamp met metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 38xø27cm. Cond.: U
Drie oude Perzische messen waarvan twee in schede. Materiaal: Plated, leder, hout en metaal in goede staat 26-38cm. 20e eeuw.
Oude karabijn, gemerkt met het "Krupp Stahl teken" en gemerkt met een Japans teken 127x13x5cm. Cond.: G
10 Hollands zilveren 835/000 dessertmessen, model "filet", Jaarletter: Z, 1959. Cond.:G
Ring GG 585/000 bezet met 7 blauwe en 12 witte saffieren. ø 48
3 Munten van 1 Gulden uit 11931, 1940 en 1944 Wilhelmina, munten zijn in redelijk tot goede staat.
Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, wintergezicht met lopende man 18x11,5cm. Cond.: U
Munt van 1G Nederland uit 1847 Willem II, munt is in redelijke tot goede staat ca. 9,8gr.
Munt van 2,5G Nederland uit 1840 Willem I, munt is in redelijke staat ca. 25,05gr.
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren kraag en dop. H.9 cm., Cond.:U
GG 585/000 bezet met bloedkoraal. L 42 cm.