10 Hollands zilveren 835/000 dessertmessen, model "filet", Jaarletter: Z, 1959. Cond.:G
Paar kristallen zwanen met zilveren montuur 835/000 L.10cm en 7 cm., Cond.U
Ring GG 585/000 bezet met 7 blauwe en 12 witte saffieren. ø 48
19e Eeuwse waaierkristallen karaf. Chipje binnenin de stop 36xø10cm. Cond.: G
3 Munten van 1 Gulden uit 11931, 1940 en 1944 Wilhelmina, munten zijn in redelijk tot goede staat.
Zeldzame grote Franse torenklok ca. 1880 van vuurverguld brons en notenhout. Zijpanelen van brons en beschilderd glas met Frans wapenschild. 8-Daags uurwerk (Parijs) 60x24x24cm. Cond.: G
Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, wintergezicht met lopende man 18x11,5cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren kraag en dop. H.9 cm., Cond.:U
GG 585/000 bezet met bloedkoraal. L 42 cm.
Munt van 1G Nederland uit 1847 Willem II, munt is in redelijke tot goede staat ca. 9,8gr.
Munt van 2,5G Nederland uit 1840 Willem I, munt is in redelijke staat ca. 25,05gr.