Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Majolica onderzetters 6416
6 Majolica onderzetters
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinese vaas 6393
Chinese vaas

Resultaat:

120 EUR

2 Porseleinen schalen 6545
2 Porseleinen schalen
Startprijs 90 EUR
Kang Xi bordje 6558
Kang Xi bordje
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Porseleinen figuur, dame met konijn 6451
Porseleinen figuur, dame met konijn

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
5 Borden + pijpvaas 6469
5 Borden + pijpvaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Satsuma vaas 6481
Satsuma vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Fam Rose bord, 18e eeuw 6498
Fam Rose bord, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Delfts keramieken bord 6567
Delfts keramieken bord

Resultaat:

55 EUR

Aardewerken bloempot 6122
Aardewerken bloempot
Startprijs 10 EUR
Verkocht
Penantkastje Willem III 4229
Penantkastje Willem III

Resultaat:

110 EUR