Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, wintergezicht met lopende man 18x11,5cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren kraag en dop. H.9 cm., Cond.:U
GG 585/000 bezet met bloedkoraal. L 42 cm.
Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G
Bijzonder mooi gemaakt.
Teun Nijkamp 1980, tekening of litho op papier, De presentatie I 32x46cm. Cond.: G
Ingelijste 17e eeuwse fruitmandtegel, ingekort tot ronde tegel in lijst 15,5x15,5cm. Cond.: M
Chinees porseleinen vaasje 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minime randschades 9xø6cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw met landschaps-, bloemen- en vlinderdecor (randschades), ø23cm. en ø23,5cm. Cond.: R-M
Grote ingelijste reproductie van Wilhelmina, lijst met kroon. Van der Rhee's drukkerij Rotterdam
Drie antieke Hollandse tegels 18e-19e eeuw met randschade. 2x blauw landschapsdecor 13x13cm. 1x Polychroom 17e-18e eeuw 13,5x13,5cm. Cond.: R
Oude ongesigneerde matglazen bonbonschaal in de vorm van een blad met blauwgroen glas 7,5x19x19cm. Cond.: G
August Louis Lepere, ets op papier, "Les Quartier des gobelins" (eau forte originale), Gazette des Beaux Arts 20x12cm. Cond.: G
Charles Emile Jacque 1888 (1813 - 1894 Frankrijk), ets op papier, landschap met schapen 49x35cm. Cond.: G
Copier Leerdam glazen groene asbak 2e helft 20e eeuw, Holland 8,5xø12cm. Cond.: G
Moderne designvaas van mondgeblazen glas met diverse kleuren 2e helft 20e eeuw 27x10x9,5cm. Cond.: G
Hermann Göhler (1847 - 1959 Karlsruhe), olieverf op linnen, "Am Pragser Wildsee" 36x26cm. Cond.: G
Kees Meyer, aquarel op papier, dorpsstraat met figuren 21x29cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein; 1x Chinees porseleinen bord 19e-20e eeuw met bloemendecor ø19cm., 1x Chinees porseleinen bord met bloemendecor (randschade) ø27cm. Cond.: G