Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans Masereel
Resultaat: 100 EUR

Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, wintergezicht met lopende man 18x11,5cm. Cond.: U

Reukflacon met dop
Startprijs 110 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren kraag en dop. H.9 cm., Cond.:U

Bloedkoraal collier
Resultaat: 375 EUR

Bloedkoraal collier met 54 tussenbolletjes GG 585/000 bolsluiting GG 585/000 waaraan een een kruisje
GG 585/000 bezet met bloedkoraal. L 42 cm.

Bronzen figuur, danseres
Startprijs 450 EUR

Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G

Kliphanger GG.
Startprijs 1.750 EUR

Kliphanger GG 750/000 in hart model, bezet met briljanten ca.3.5 crt W/SI-PI, aan achterzijde staat 750 handmontage R.Goldarbeiten, L.34 mm., ca. 1908 gr.
Bijzonder mooi gemaakt.

Schilderij, Teun
Startprijs 40 EUR

Teun Nijkamp 1980, tekening of litho op papier, De presentatie I 32x46cm. Cond.: G

Ronde tegel
Startprijs 50 EUR

Ingelijste 17e eeuwse fruitmandtegel, ingekort tot ronde tegel in lijst 15,5x15,5cm. Cond.: M

Chinees dekselvaasje, klein
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen vaasje 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minime randschades 9xø6cm. Cond.: G

2 Chin. borden met figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw met landschaps-, bloemen- en vlinderdecor (randschades), ø23cm. en ø23,5cm. Cond.: R-M

Reproductie Kon. Wilhelmina
Resultaat: 25 EUR

Grote ingelijste reproductie van Wilhelmina, lijst met kroon. Van der Rhee's drukkerij Rotterdam

3 Hollandse tegels
Resultaat: 15 EUR

Drie antieke Hollandse tegels 18e-19e eeuw met randschade. 2x blauw landschapsdecor 13x13cm. 1x Polychroom 17e-18e eeuw 13,5x13,5cm. Cond.: R

Tegel
Startprijs 60 EUR

Hollandse scheepjestegel 18e eeuw met randschades 13x13cm. Cond.: R

Kunstglazen schaatlje
Startprijs 30 EUR

Oude ongesigneerde matglazen bonbonschaal in de vorm van een blad met blauwgroen glas 7,5x19x19cm. Cond.: G

Aug. Louis Lepere, ets
Resultaat: 20 EUR

August Louis Lepere, ets op papier, "Les Quartier des gobelins" (eau forte originale), Gazette des Beaux Arts 20x12cm. Cond.: G

Gouds plateel vaas ca. 1930
Startprijs 50 EUR

Grote Hollandse Gouda platelen vaas met bloemmotief "Buenos Kon. Plazuin" 33xø20cm. Cond.: G

Charles Emille Jacque
Resultaat: 60 EUR

Charles Emile Jacque 1888 (1813 - 1894 Frankrijk), ets op papier, landschap met schapen 49x35cm. Cond.: G

Copier Leerdam, asbak
Startprijs 50 EUR

Copier Leerdam glazen groene asbak 2e helft 20e eeuw, Holland 8,5xø12cm. Cond.: G

Copier glazen asbak
Startprijs 10 EUR

Grote oude matglazen asbak van Copier met opschrift "Bols, elke dag een glaasje" 5xø16,5cm. Cond.: G

Geïriseerde vaas
Startprijs 60 EUR

Moderne designvaas van mondgeblazen glas met diverse kleuren 2e helft 20e eeuw 27x10x9,5cm. Cond.: G

Schilderij, H. Gohler
Startprijs 350 EUR

Hermann Göhler (1847 - 1959 Karlsruhe), olieverf op linnen, "Am Pragser Wildsee" 36x26cm. Cond.: G

Kees Meyer
Startprijs 60 EUR

Kees Meyer, aquarel op papier, dorpsstraat met figuren 21x29cm. Cond.: G

Chinees bord
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen bord met drakendecor 20e eeuw ø25cm. Cond.: G

2 Blauwe Chinese borden
Startprijs 20 EUR

Twee delen Chinees porselein; 1x Chinees porseleinen bord 19e-20e eeuw met bloemendecor ø19cm., 1x Chinees porseleinen bord met bloemendecor (randschade) ø27cm. Cond.: G

Schilderij, vioolles
Resultaat: 23 EUR

H. Bevern, olieverf op paneel, vioolles 23x16cm. Cond.: G