10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Parelcollier 105
Parelcollier

25 EUR

3 Plated dienbladen 125
3 Plated dienbladen

30 EUR

Ring amet/peridot 135
Ring amet/peridot

20 EUR

2 Plated dienbladen 144
2 Plated dienbladen

45 EUR

Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900. 180
Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900.
Geen vanafprijs
Armband 183
Armband

15 EUR

Zilv. ketting + hanger 185
Zilv. ketting + hanger

25 EUR

Dameshorloge, double 330
Dameshorloge, double
Geen vanafprijs
Ring, blauwe steen 331
Ring, blauwe steen
Geen vanafprijs
Ketting zirk. 366
Ketting zirk.
Geen vanafprijs
Schilderij landschap ca. 1800 1056
Schilderij landschap ca. 1800

130 EUR

2 Paardenprenten 1132
2 Paardenprenten

20 EUR

Kopergravure, admiraal Tromp 1135
Kopergravure, admiraal Tromp

30 EUR

2 Litho's muzikanten 1139
2 Litho's muzikanten

15 EUR

2 Portretminiaturen 1144
2 Portretminiaturen

35 EUR

Stalinterieur naar Wouwerman 1147
Stalinterieur naar Wouwerman
Geen vanafprijs
2 Litho's 1162
2 Litho's

20 EUR

Ets 1363
Ets
Geen vanafprijs
Vijzel zonder 2026
Vijzel zonder
Geen vanafprijs
Tinnen inktset 2079
Tinnen inktset

60 EUR

Olielamp, blauwglazen voet 2093
Olielamp, blauwglazen voet

20 EUR

Divers plated 2105
Divers plated

30 EUR

Haardstel 2114
Haardstel

59 EUR

2 Haardschermen 2124
2 Haardschermen

50 EUR