Samson porseleinen schenkkannetje met bloemdecor Frankrijk 18e eeuw, handgreep gelijmd 11x11xø8cm. Cond.: R
Wit porseleinen KPM figuur Duitsland 20e eeuw van een meisje met muts en handen voor het gezicht 10,5x3x3cm. Cond.: G
Tien porseleinen borden met rozendecor, gemerkt 4x Bauscher Weiden Bert Muller Amsterdam, 1x Stad Meissen, 5x Haviland France Limoges ø21cm. - ø24cm. Cond.: G
Negen delen serviesgoed Meissen porselein 19e eeuw; 1x grote terrine (beschadigd), 1x presenteerschaal (goed), 4 cakebordjes (2x goed, 2x chip) en 3 soepborden (goed) Cond.: R
Oud keramieken theelicht met Zwiebelmuster decor 1e helft 20e eeuw, ongemerkt 11xø13,5cm. Cond.:G
Jugendstil stijl sierkan, gemerkt Colenbrander (naar), handbeschilderd met orchideeën 2e helft 20e eeuw 31x16xø11cm. Cond.: G
Grote plateel Arnhem cachepot Harmond Gelria Arnhem Holland met bloemdecor 1e helft 20e eeuw 19xø26cm. Cond.: G
Chris Lanooy aardewerken tweekleurige vaas (Holland) 13,5xø12,5cm. Cond.: U
Aparte keramieken schenkkaraf ca. 1900 (gestempeld) met takmotief 20xø14cm. Cond.: G
Grote keramieken Art Nouveau vaas ca. 1900, genummerd 1269 met bloemdecor 29xø13cm. Cond.: G
Keramieken Sint Lucas vaasje (Utrecht) in petrol kleur 20e eeuw 9,5xø13cm. Cond.: G