Grote schildpadpop ca. 1930 Nr. T56, ogen los in het hoofd H.: 54cm. Cond.: G
Twee schildpadpoppen van meisjes Nr. 34 en 36 H.: 32cm. en 35cm. Cond.: G
Vier oude bespeelde Steiff dieren 20e eeuw; 1x hondje Zotly (goed), 1x haas (2 gaatjes), 1x veulen (poten beschadigd), 1x beertje (gaatje in hoofd) 12-33cm. Cond.: R-G
Poppenwagen eind 19e eeuw met metalen spaakwielen en veersysteem, originele beschildering. Stoffering van de kap is vergaan, verder in goede staat 64x75x35cm. Cond.: R
Drie dozen blikken treinrails Duitsland ca. 1930 Cond.: G
Antieke schildpad mandoline ingelegd met been en parelmoer in goede staat 13x3,5x3cm. Cond.: G
Grote celluloid jongespop met geschilderde ogen ca. 1940, gemerkt met een vlinder op de rug (vermoedelijk August Hahn en Co Duitsland). IN zeer goede staat L.: 60cm. Cond.: G