Twee 19e eeuwse Biedermeier handbeschilderde coupes (beschadigd) van herders met vee (chip) en een hert met schaap (haarscheur) 11xø20cm. en 10xø22cm. Cond.: M
Tien delen Engels of Frans porselein ca. 1910. 1x Cakeschaal en 9x cakebordjes met fruitmotief. Enkele beschadigingen 8xø20cm. en 2xø20cm. Cond.: G
Grote Mobach aardewerken geglazuurde vaas, gesigneerd Mobac 227. Voorstelling van diverse kraanvogels 42x17cm. Haarscheur van 25cm. Cond.: R