Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Staande lamp 6409
Staande lamp

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Dekselvaas 6042
Dekselvaas

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Gendi vaas, 17e eeuw 6028
Gendi vaas, 17e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
5-Delig kaststel 6277
5-Delig kaststel

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
14 Herdenkingstegels 6436
14 Herdenkingstegels

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Majolica korhoen, Thuringen 6235
Majolica korhoen, Thuringen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Grote diepe schotel, 16e eeuw. 6036
Grote diepe schotel, 16e eeuw.

Resultaat:

335 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, Canton 6032
Chinese dekselvaas, Canton

Resultaat:

315 EUR

Verkocht
Delftse tabakspot, 18e eeuw 6016
Delftse tabakspot, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Imari dekselvazen 6031
Imari dekselvazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Grote amphora vaas 6537
Grote amphora vaas

Resultaat:

230 EUR

Verkocht
Meissen lampevoet 6053
Meissen lampevoet

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2 Tegels, 17e eeuw 6187
2 Tegels, 17e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Schotels, blauw geschulpt 6334
2 Schotels, blauw geschulpt

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Kraagvaasjes 6489
2 Kraagvaasjes

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Tegel eekhoorn, 17e eeuw 6508
Tegel eekhoorn, 17e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
3 Meissen kop & schotels 6065
3 Meissen kop & schotels

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Vaas, Canton 6197
Vaas, Canton

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4 Chinese kop&schotels 6347
4 Chinese kop&schotels

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Mammoet tand, olifanten 6077
Mammoet tand, olifanten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ivoren maria, klein 6078
Ivoren maria, klein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ivoren maria, klein 6086
Ivoren maria, klein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
5-Delig imari kaststel 6387
5-Delig imari kaststel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Delftse tegel 6024
Delftse tegel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Diversen Meissen 6063
Diversen Meissen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Damesbuste 6135
Damesbuste

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Imari dekselvaas 6244
Imari dekselvaas

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Fam Rose bord 6343
Fam Rose bord

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Beeld, man met touw 6081
Beeld, man met touw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Kapitale dekselschaal, China 6190
Kapitale dekselschaal, China

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Trekpotje 6340
Trekpotje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6393
Chinese vaas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4 Tegels 6449
4 Tegels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Pors. figuren, verliefd 6471
Pors. figuren, verliefd

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4 Tegels 6504
4 Tegels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4 Tegels 6506
4 Tegels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Olielamp, Gouda 6005
Olielamp, Gouda

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
8 Kop & schotels 6037
8 Kop & schotels

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese vaas, 19e eeuw 6048
Chinese vaas, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Pronkvaasje, Brussel 1880 6160
Pronkvaasje, Brussel 1880

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Borden, Canton 6033
2 Borden, Canton

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote gemberpot 6046
Grote gemberpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
22 Tegels 6092
22 Tegels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Delfts aardewerk crucifix 6107
Delfts aardewerk crucifix

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Chinese vaasjes 6193
3 Chinese vaasjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gemberpot, Tichelaar 6252
Gemberpot, Tichelaar

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6 Kop & schotels 6279
6 Kop & schotels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tegel paradijsvogel, 17e eeuw 6447
Tegel paradijsvogel, 17e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Snuffbottle eind 19e eeuw 6248
Snuffbottle eind 19e eeuw

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Chinese dekselpot 6007
Chinese dekselpot

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Borden, 18e eeuw 6035
3 Borden, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
5 Kop & 3 Schotels 6154
5 Kop & 3 Schotels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6 Tegels 6179
6 Tegels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Pors. bord, 18e eeuw 6194
Pors. bord, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jugendstil kan, porselein 6301
Jugendstil kan, porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Imari dekselvaasjes 6341
2 Imari dekselvaasjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3 Bloemtegels in cirkel 6448
3 Bloemtegels in cirkel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bisquit porseleinen groepje, dames 6452
Bisquit porseleinen groepje, dames

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Chin. borden met figuren 6487
2 Chin. borden met figuren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Fam Rose bord, 18e eeuw 6498
Fam Rose bord, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Imari schotels 6528
2 Imari schotels

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Achtkantige borden, 18e eeuw 6574
2 Achtkantige borden, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Delftsblauw porseleinen sierschotel 6573
Delftsblauw porseleinen sierschotel

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Meissen theebus 6051
Meissen theebus

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6 Meissen borden 6055
6 Meissen borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Porseleinen beeldengroep 6131
Porseleinen beeldengroep

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Japans blauwe schaal 6139
Japans blauwe schaal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Fam Rose schotel, 18e eeuw 6142
Fam Rose schotel, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ovale schotel, Chien Lung 6158
Ovale schotel, Chien Lung

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ovale schotel, Chien Lung 6163
Ovale schotel, Chien Lung

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Villeroy & Boch kaststel 6165
Villeroy & Boch kaststel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Borden 6189
2 Borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gekleurd Chin. bord, 18e eeuw 6195
Gekleurd Chin. bord, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Meissen borden 6226
2 Meissen borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Chinese kommen + lepels 6274
2 Chinese kommen + lepels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jugendstil kan, porselein 6314
Jugendstil kan, porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Trekpotje 6339
Trekpotje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6390
Chinese vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6 Imari kop&schotels 6478
6 Imari kop&schotels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Grote Delftsbonte vaas 6025
Grote Delftsbonte vaas

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Meissen kop&schotels 6060
Meissen kop&schotels

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Gekleurd Chin. bord, 18e eeuw 6276
Gekleurd Chin. bord, 18e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Kop&Schotel KPM 6355
Kop&Schotel KPM

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Servies Villeroy & Boch 6162
Servies Villeroy & Boch

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Imari pijpvaasjes 6241
2 Imari pijpvaasjes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
5 Delen porselein 6362
5 Delen porselein

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Kantonese vaasjes 6385
2 Kantonese vaasjes

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Frans wapenbord 6410
Frans wapenbord

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Delftse vazen, 18e eeuw 6103
2 Delftse vazen, 18e eeuw

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Beeld, Hutschenreuther 6127
Beeld, Hutschenreuther

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Delfts bont bord 6021
Delfts bont bord

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6 Delen Meissen 6058
6 Delen Meissen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Chinese borden 6140
2 Chinese borden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6180
Tegeltableau

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Borden, 18e eeuw 6287
4 Borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Borden, 18e eeuw 6396
2 Borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR