Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kapitale vaas, gouddecor 6000
Kapitale vaas, gouddecor
Startprijs 600 EUR
Scheerbekken, van de klauw 1753 6001
Scheerbekken, van de klauw 1753
Startprijs 550 EUR
Chinese kraagvaas met oren 6002
Chinese kraagvaas met oren
Startprijs 225 EUR
Delftse pronkvaas 6003
Delftse pronkvaas
Startprijs 300 EUR
Chinees kaststel 6004
Chinees kaststel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Olielamp, Gouda 6005
Olielamp, Gouda

Resultaat:

110 EUR

3 Vazen, Petrus Regout 6006
3 Vazen, Petrus Regout
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese dekselpot 6007
Chinese dekselpot

Resultaat:

90 EUR

Azijnstel Bretons, 18e eeuw 6008
Azijnstel Bretons, 18e eeuw
Startprijs 380 EUR
2 Schenkkannen, Bretons 6009
2 Schenkkannen, Bretons
Startprijs 480 EUR
Imaribord ca. 1880 6010
Imaribord ca. 1880
Startprijs 120 EUR
Imaribord ca. 1880 6011
Imaribord ca. 1880
Startprijs 120 EUR
6 Borden, Chien Lung 6012
6 Borden, Chien Lung
Startprijs 600 EUR
KPM figuur, haan 6013
KPM figuur, haan
Startprijs 200 EUR
Herend schaaltje + siervaasje 6014
Herend schaaltje + siervaasje
Startprijs 60 EUR
Kapitale vaas 6015
Kapitale vaas
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Delftse tabakspot, 18e eeuw 6016
Delftse tabakspot, 18e eeuw

Resultaat:

300 EUR

2x Delfts aardewerk, 19e eeuw 6017
2x Delfts aardewerk, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
9 Aardewerk theepotten 6018
9 Aardewerk theepotten
Startprijs 425 EUR
4 Chinese rijstkommen, 18e eeuw 6019
4 Chinese rijstkommen, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2 Delftse borden, pauw 6020
2 Delftse borden, pauw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Delfts bont bord 6021
Delfts bont bord

Resultaat:

60 EUR

2 Japanse imari vazen 6022
2 Japanse imari vazen
Startprijs 250 EUR
Delftse vaas 6023
Delftse vaas
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Delftse tegel 6024
Delftse tegel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Grote Delftsbonte vaas 6025
Grote Delftsbonte vaas

Resultaat:

75 EUR

2 Japanse gekleurde vazen 6026
2 Japanse gekleurde vazen
Startprijs 1.100 EUR
Grote imari vaas 6027
Grote imari vaas
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Gendi vaas, 17e eeuw 6028
Gendi vaas, 17e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Chinees pors. papegaai 6029
Chinees pors. papegaai
Startprijs 175 EUR
Grote imarischotel, goud 6030
Grote imarischotel, goud
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Imari dekselvazen 6031
Imari dekselvazen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, Canton 6032
Chinese dekselvaas, Canton

Resultaat:

315 EUR

Verkocht
2 Borden, Canton 6033
2 Borden, Canton

Resultaat:

100 EUR

3 Imari borden 6034
3 Imari borden
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3 Borden, 18e eeuw 6035
3 Borden, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Grote diepe schotel, 16e eeuw. 6036
Grote diepe schotel, 16e eeuw.

Resultaat:

335 EUR

Verkocht
8 Kop & schotels 6037
8 Kop & schotels

Resultaat:

110 EUR

Vierkante imarifles 6038
Vierkante imarifles
Startprijs 550 EUR
Jardiniere op zuil, 19e eeuw 6039
Jardiniere op zuil, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Knobbelvaasje 6040
Knobbelvaasje
Startprijs 150 EUR
2 Grote kommen, Quang Xi 6041
2 Grote kommen, Quang Xi
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Dekselvaas 6042
Dekselvaas

Resultaat:

1.000 EUR

Grote imarischotel, goud 6043
Grote imarischotel, goud
Startprijs 250 EUR
Grote Japanse vaas 6044
Grote Japanse vaas
Startprijs 425 EUR
Gemberpot, 18e eeuw 6045
Gemberpot, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Grote gemberpot 6046
Grote gemberpot

Resultaat:

100 EUR

Bord, 17e eeuw 6047
Bord, 17e eeuw
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Chinese vaas, 19e eeuw 6048
Chinese vaas, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Chinees imari bord 6049
Chinees imari bord
Startprijs 200 EUR
Samson schenkkannetje 6050
Samson schenkkannetje
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Meissen theebus 6051
Meissen theebus

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3 Delen Duits porselein 6052
3 Delen Duits porselein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Meissen lampevoet 6053
Meissen lampevoet

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Sierbord Berlin 6054
Sierbord Berlin

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
6 Meissen borden 6055
6 Meissen borden

Resultaat:

80 EUR

6 KPM schaaltjes 6056
6 KPM schaaltjes
Startprijs 25 EUR
Verkocht
5 Duitse bordjes 6057
5 Duitse bordjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6 Delen Meissen 6058
6 Delen Meissen

Resultaat:

60 EUR

Beeld, KPM 6059
Beeld, KPM
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Meissen kop&schotels 6060
Meissen kop&schotels

Resultaat:

75 EUR

10 Diverse borden 6061
10 Diverse borden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Meissen dekselschaal 6062
Meissen dekselschaal

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Diversen Meissen 6063
Diversen Meissen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Porseleinen kannetje + vaas 6064
Porseleinen kannetje + vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Meissen kop & schotels 6065
3 Meissen kop & schotels

Resultaat:

170 EUR

Meissen bord, lelietjes 6066
Meissen bord, lelietjes
Startprijs 60 EUR
Theelichtje zwiebelmuster 6067
Theelichtje zwiebelmuster
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Delen plateel 6068
2 Delen plateel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Jugendstil stijl vaas 6069
Jugendstil stijl vaas

Resultaat:

50 EUR

Platelen pot 6070
Platelen pot
Startprijs 100 EUR
Vaas, Chris Lanooy 6071
Vaas, Chris Lanooy
Startprijs 85 EUR
Bruin gesigneerd kruikje 6072
Bruin gesigneerd kruikje
Startprijs 30 EUR
Art Nouveau vaas 6073
Art Nouveau vaas
Startprijs 40 EUR
Platelen hertje 6074
Platelen hertje
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Sint Lucas vaasje 6075
Sint Lucas vaasje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ivoren briefopener 6076
Ivoren briefopener

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Mammoet tand, olifanten 6077
Mammoet tand, olifanten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ivoren maria, klein 6078
Ivoren maria, klein

Resultaat:

150 EUR

Ivoren maria, groot 6079
Ivoren maria, groot
Startprijs 180 EUR
Verkocht
7 Delen ivoor 6080
7 Delen ivoor

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Beeld, man met touw 6081
Beeld, man met touw

Resultaat:

125 EUR

Ivoren schaakspel 6082
Ivoren schaakspel
Startprijs 450 EUR
2 Vechtende leeuwen 6083
2 Vechtende leeuwen
Startprijs 85 EUR
2 Kikkers onder parasol 6084
2 Kikkers onder parasol
Startprijs 50 EUR
4 Ivoren servetringen 6085
4 Ivoren servetringen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Ivoren maria, klein 6086
Ivoren maria, klein

Resultaat:

150 EUR

6-Delig kaststel 6087
6-Delig kaststel
Startprijs 200 EUR
Baroktegel, 18e eeuw 6088
Baroktegel, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Tegel, bijbelse voorstelling 6089
Tegel, bijbelse voorstelling

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Majolica bloempot 6090
Majolica bloempot

Resultaat:

25 EUR

3 Figurentegels, 18e eeuw 6091
3 Figurentegels, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
22 Tegels 6092
22 Tegels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tegel, 17e eeuw 6093
Tegel, 17e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Landschapstegels 6094
2 Landschapstegels

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Tulptegels, 17e eeuw 6095
3 Tulptegels, 17e eeuw

Resultaat:

50 EUR