Aparte Frans geëmailleerde pendule ca. 1890 met marmer-effect. Witte geëmailleerde wijzerplaat en achtdaags uurwerk in zeer goede staat 31x34x12cm. Cond.: G
Duitse Junghans Jugendstil vrijslinger met floraal zweepslag motief op wijzerplaat en slinger ca. 1900. Eiken kast en kroon in uitstekende staat 84x36x18cm. Cond.: G
Grote imposante Franse pendule ca. 1890 met rood marmeren voet en groot compositie metalen figuur "Le Corsaire". Achtdaags uurwerk en geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 80x43x25cm. Cond.: G
Grote Franse Jugendstil pendule ca. 1890 met zwart geaderd marmeren voet en Jugendstil ornamentiek. Compositie figuur in 18e eeuwse klederdracht buigend met hoed. Achtdaags uurwerk met geëmailleerde w...
Monumentaal 3-delig Frans pendulestel ca. 1880 met roze marmer en bronzen kandelaars en ornamentiek. Compositie vrouwenfiguur met koren. Achtdaags uurwerk met geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede s...
Bijzonder Frans 3-delige klokkenstel ca. 1880 met tweesoortig marmeren sokkels en compositie metalen figuren met leeuwvoorstelling. Gesigneerd T. Cartier, wit geëmailleerde wijzerplaat, klokkenstel in...
Notenhouten 30-er jaren pendule met op de wijzerplaat de naam "Hermler Sweberanker". het uurwerk is gemerkt FHS. 16x35,5x9cm. Cond.: G