Franse kolompendule 19e eeuw ca. 1860 van mahoniehout met inlegwerk. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat, lichte fineerschade 48x25x13cm. Cond.: G
Bronzen vuurvergulde Ansonia pendule (U.S.A.) ca. 1900 met wekkeruurwerk (mooi gedetailleerd uitgewerkt). Rondom het uurwerk strass stenen. Deuk achterin de klok 22x11x7cm. Cond.: G
Oude messing "waterklok" 20e eeuw (naar oud voorbeeld), werkt op waterdruk. Mooie bewerkte wijzerplaat en waterbak, gemonteerd op houten frame 80x22x14cm. Cond.: G
Tien oude wekker 1e helft 20e eeuw van hout en marmer in goede tot redelijke staat 8-18cm. Cond.: G
Gustav Becker vrijslinger ca. 1890 van notenhout, 88cm. Cond.: G