Schwartzwalder 19e eeuws wandklokje met wekkerfunctie (Appelklokje) 21x15x10cm. Cond.: G
Oude Duitse Pfeilkreuz Art Deco klok met messing beslag 34x19x11cm. Cond.: G
Oude vooroorlogse scheepsklok in de vorm van een stuurwiel, gemerkt Schatz + Sohne Germany. Lichte oxidatie 9xø34cm. Cond.: G
Duitse Schwartzwalder wandklok 19e eeuw met wekkerfuctie. De klok is in originele ongerestaureerde staat (deurtjes missen) 110x25x14cm. Cond.: G
Duitse tafelklok, gemerkt Pfeilkreuz met eikenhouten kast en halve zuilen 27x16x10cm. Cond.: G
Amerikaanse pubklok ca. 1900 van mahoniehout, gemerkt S.T. Trademark 54x30x11cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse WUBA staartklok, model schippertje, met maanstand 2e helft 20e eeuw 68x21x16cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten schoolklok zonder uurwerk ca. 1900 ø42cm. Cond.: R
Wortelnoten Zaanse klok 1e helft 20e eeuw met twee peervormige gewichten. Bovenop de bel een staande atlas. messing kuif met 2 leeuwen en wapenschild met tekst "Nu elk zijn sin" 50x18x15cm. Cond.: G
Grote Warmink (Holland) 3-gewichten staartklok met notenhouten kast en massief bronzen sierwerk 2e helft 20e eeuw 108x26x16cm. Cond.: G
Notenhouten 30-er jaren pendule met op de wijzerplaat de naam "Hermler Sweberanker". het uurwerk is gemerkt FHS. 16x35,5x9cm. Cond.: G