10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Kolompendule 3524
Kolompendule

180 EUR

Pendule, 19e eeuw 3525
Pendule, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Klokkenstel 3526
Klokkenstel

275 EUR

Pendulestel 3527
Pendulestel

225 EUR

Amsterdams staand horloge 3528
Amsterdams staand horloge
Startprijs 6.000 EUR
Waterklok 3529
Waterklok

150 EUR

10 Wekkers 3530
10 Wekkers
Startprijs 175 EUR
Franse pendule 3531
Franse pendule

120 EUR

Art Deco klokkenstel 3532
Art Deco klokkenstel
Startprijs 110 EUR
Reiswekker met slagwerk 3533
Reiswekker met slagwerk
Startprijs 460 EUR
Torenklokje 3534
Torenklokje

80 EUR

Blauw porseleinen stel 3535
Blauw porseleinen stel

275 EUR

Comtoise 3536
Comtoise

130 EUR

Tafelklok 3537
Tafelklok

200 EUR

Staande klok 3538
Staande klok

375 EUR

Staand Engels horloge ca. 1820 3539
Staand Engels horloge ca. 1820

500 EUR

Art Deco klokkenstel 3540
Art Deco klokkenstel
Startprijs 125 EUR
Frans klokkenstel 3541
Frans klokkenstel

150 EUR

3-Delige marmeren pendule 3542
3-Delige marmeren pendule

240 EUR

Vuurvergulde pendule 3543
Vuurvergulde pendule

350 EUR

Klokkenstel 3544
Klokkenstel

180 EUR

Pendule 3545
Pendule

50 EUR

Vrijslinger, Gustav Becker 3546
Vrijslinger, Gustav Becker

70 EUR

Oude pendule 3547
Oude pendule
Startprijs 30 EUR