Duitse notenhouten tafelklok ca. 1890 Grunderzeit in zeer goede staat 43x25x16cm. Cond.: G
19e Eeuwse Duitse schoolklok met wekker en bel. Schwartzwalder uurwerk, kast is beschadigd 19xø30cm. Cond.: R
Aparte schaarklok (skeletklok) onder glazen stolp 20e eeuw, wijzers in de vorm van een schaar, met snek uurwerk 57x27x19cm. Cond.: G
Franse roodmarmeren pendule ca. 1890 met compositie beeld naar Hippolyte Moreau. 8-Daags uurwerk, onduidelijk gesigneerd "Pallergiic?" 60x31x18cm. Cond.:G
Oude Duitse Pfeilkreuz Art Deco klok met messing beslag 34x19x11cm. Cond.: G
Grote messing kogel omloopklok met rondom geslepen glas staand op houten voet 20e eeuw, 39x26x26cm. Cond.: G
Grote vuurvergulde Franse pendule met porseleinen wijzerplaat en plaquette. 8-Daags uurwerk (gestempeld) in zeer goede staat 51x32x14cm. Cond.: G
Eikenhouten Friese staartklok ca. 1800 met wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G
Grote Franse compositie figurenklok met wekkeruurwerk. Met twee figuren van een smederij ca. 1900. Met gietstempel. Arm zit los en is beschadigd 67x35x16cm. Cond.: R
3-Delig Frans wit marmeren pendulestel in Louis Seize stijl ca. 1880 in goede staat. Wijzerplaat beschadigd 36x19x9cm. en 23xø9cm. Cond.: G
Franse notenhout fineer tafelklok ca. 1910 met bandintarsia en 8-daags uurwerk, gemerkt Bayard Cond.: G 24x8x15,5cm.
Grote bronzen reiswekker met beschilderde porseleinen plaquettes en wijzerplaat 2e helft 20e eeuw. Made in France 6-kantig 18x13x8,5cm. Cond.: G
Eikenhouten tafelklok met bronzen ornamentuur, 8-daags uurwerk, maanstand en halfuur slag. 2e Helft 20e eeuw in goede staat 28x15x12cm. Cond.: G
Mooie Duitse staande klok met messing wijzerplaat, slinger en gewichten. Brede kast met houtsnijwerk ca. 1920. In zeer goede staat 200x60x30cm. Cond.: G