Franse staande 19e eeuwse comtoise klok in grenenhouten kast. Comtoise heeft pronkslinger en is prachtig uitgewerkt. "Geuill Fauquelin A. Randan" ca. 1870. IN zeer goede staat 234x45x25cm. Cond.: G
Bronzen vuurvergulde pendule ca. 1840 Empire - Biedermeier. Voorstellling van een dame met duif op de schouder 35x27x12cm. Cond.: G
Oude vooroorlogse scheepsklok in de vorm van een stuurwiel, gemerkt Schatz + Sohne Germany. Lichte oxidatie 9xø34cm. Cond.: G
3-Delig Frans marmeren pendulestel ca. 1880 in Louis Seize stijl. Vuurvergulde armaturen, uurwerk met medaille D'Argent marmer in goede staat (zonder bel. 44x27x14cm. en 30x24x10cm. Cond.: G)
Duitse Schwartzwalder wandklok 19e eeuw met wekkerfuctie. De klok is in originele ongerestaureerde staat (deurtjes missen) 110x25x14cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1880 met pronkslinger, F. Bestin a Antrain. Zonder bel, met gongslag 142cm. Cond.: G
Grote oude Friese stoelklok 20e eeuw met wekkerfunctie, handbeschilderd met winterse voorstelling en Friese zwaluw 78x35x26cm. Cond.: G
Friese staartklok 19e eeuw met eikenhouten kast, maanstand en wekkerfunctie 125x35x23cm. Cond.: R
Handgestoken schoolklok ca. 1900 met vernikkelde wijzerplaat ø32cm. Cond.: G
Friese staartklok met eiken kast 19e eeuw. Origineel handbeschilderde wijzerplaat met wintergezichten en bloemen. Uurwerk heeft wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten schoolklok zonder uurwerk ca. 1900 ø42cm. Cond.: R
Schwartzwalder schilderijklok ca. 1870 met wekkerfunctie, 3-gewichter. In goede originele staat 27x23x13cm. Cond.: G
Art Deco pendule ca. 1920 met Pfeilkreuz uurwerk en koperen cijferaanduiding 22x32x11cm. Cond.: G