Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Comtoise met kast
Resultaat: 190 EUR

Franse staande 19e eeuwse comtoise klok in grenenhouten kast. Comtoise heeft pronkslinger en is prachtig uitgewerkt. "Geuill Fauquelin A. Randan" ca. 1870. IN zeer goede staat 234x45x25cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Startprijs 500 EUR

Bronzen vuurvergulde pendule ca. 1840 Empire - Biedermeier. Voorstellling van een dame met duif op de schouder 35x27x12cm. Cond.: G

Pubklok met snek
Resultaat: 150 EUR

Antieke mahoniehouten pubklok met snek. R. Jones en Co Makers London in zeer goede staat 15xø32cm.

Scheepsklok met slag
Resultaat: 60 EUR

Oude vooroorlogse scheepsklok in de vorm van een stuurwiel, gemerkt Schatz + Sohne Germany. Lichte oxidatie 9xø34cm. Cond.: G

Pubklok
Startprijs 60 EUR

Amerikaanse pubklok ca. 1900 met mahonie-effect beschildering in goede originele staat 57x32x11cm.

Pubklok
Startprijs 50 EUR

Amerikaanse pubklok met slagwerk ca. 1900, gemerkt Seikosha Regulator

Friese staartklok
Resultaat: 100 EUR

Oude Friese staartklok met eiken kast, maanstand, wekkerfunctie en dagaanduiding 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 140x36x22cm. Cond.: G

Frans marmeren pendulestel
Resultaat: 200 EUR

3-Delig Frans marmeren pendulestel ca. 1880 in Louis Seize stijl. Vuurvergulde armaturen, uurwerk met medaille D'Argent marmer in goede staat (zonder bel. 44x27x14cm. en 30x24x10cm. Cond.: G)

Schwartzwalder klok
Resultaat: 60 EUR

Duitse Schwartzwalder wandklok 19e eeuw met wekkerfuctie. De klok is in originele ongerestaureerde staat (deurtjes missen) 110x25x14cm. Cond.: G

Comtoise
Startprijs 150 EUR

Franse comtoise ca. 1880 met pronkslinger, F. Bestin a Antrain. Zonder bel, met gongslag 142cm. Cond.: G

Klokkenstel
Resultaat: 325 EUR

3-Delig wit marmeren pendulestel ca. 1870 met vuurvergulde ornamentuur en 2-lichts kaarskandelaars. 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. In zeer goede staat, alleen de slinger mist 38x20x11cm. en ...

Friese stoelklok
Resultaat: 200 EUR

Grote oude Friese stoelklok 20e eeuw met wekkerfunctie, handbeschilderd met winterse voorstelling en Friese zwaluw 78x35x26cm. Cond.: G

Junghans regelateur
Resultaat: 50 EUR

Duitse Junghans wandregelateur ca. 1890, compleet met kroon en tollen 97cm. Cond.: G

Staartklok, maan + datum
Resultaat: 260 EUR

Friese staartklok 19e eeuw met eikenhouten kast, maanstand en wekkerfunctie 125x35x23cm. Cond.: R

Friese stoelklok
Resultaat: 75 EUR

Kleine Friese stoelklok 1e helft 20e eeuw met originele beschildering in goede staat 46x33x16cm. Cond.: G

Gestoken ronde klok
Startprijs 70 EUR

Handgestoken schoolklok ca. 1900 met vernikkelde wijzerplaat ø32cm. Cond.: G

Eikenhouten wandklok
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten Hollandse WUBA staartklok, model schippertje, met maanstand 2e helft 20e eeuw 68x21x16cm. Cond.: G

Warmink staartklokje
Resultaat: 22 EUR

Grote Warmink (Holland) 3-gewichten staartklok met notenhouten kast en massief bronzen sierwerk 2e helft 20e eeuw 108x26x16cm. Cond.: G

Friese staartklok
Resultaat: 250 EUR

Friese staartklok met eiken kast 19e eeuw. Origineel handbeschilderde wijzerplaat met wintergezichten en bloemen. Uurwerk heeft wekkerfunctie 140x36x21cm. Cond.: G

Ronde pubklok
Resultaat: 30 EUR

Grote mahoniehouten schoolklok zonder uurwerk ca. 1900 ø42cm. Cond.: R

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Wortelnoten Zaanse klok 1e helft 20e eeuw met twee peervormige gewichten. Bovenop de bel een staande atlas. messing kuif met 2 leeuwen en wapenschild met tekst "Nu elk zijn sin" 50x18x15cm. Cond.: G

Schwartzwald klokje
Resultaat: 140 EUR

Schwartzwalder schilderijklok ca. 1870 met wekkerfunctie, 3-gewichter. In goede originele staat 27x23x13cm. Cond.: G

Notenhouten regelateur
Resultaat: 220 EUR

Grote notenhouten regelateur (Duitsland) met 2 gewichten en originele opzet met secondenaanduiding 142x47x21cm. Cond.: G

Tafelklok, A'damse school
Startprijs 70 EUR

Art Deco pendule ca. 1920 met Pfeilkreuz uurwerk en koperen cijferaanduiding 22x32x11cm. Cond.: G