Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdamse schoolklok
Resultaat: 150 EUR

Art Deco Amsterdamse school pendule met naamplaatje "Mundiklok Auteursrecht voorbehouden". Eikenhouten kast met compositie metalen wijzerplaat 25x36x17cm. Cond.: G

Tafelklok
Startprijs 90 EUR

Prachtige Jugendstil Junghans pendule met inlegwerk ca. 1900 met 8-daags uurwerk in zeer goede staat 28x33x14cm. Cond.: G

Hollandse staande klok
Resultaat: 450 EUR

Hollandse staande notenhouten klok 19e eeuw met 1-daags uurwerk, secondenwijzer en dagaanduiding. Nieuwere beschildering. Klokkast is opgebouwd uit diverse oude klokdelen 19e eeuw 225x67x34cm. Cond.: ...

Amsterdamse schoolklok
Startprijs 160 EUR

Prachtige koperen Art Deco klok met koperen wijzerplaat, mooie vormgeving in zeer goede staat 30x29x14cm. Cond.: G

Tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Hoge mahoniehouten tafelklok ca. 1880 met 8-daags uurwerk Engeland. In zeer goede staat 40x24x21cm. Cond.: G

Zwart marmeren klok, beeld
Resultaat: 140 EUR

Grote marmeren pendule ca. 1880 Frankrijk, uurwerk gemerkt Henri Julsieh Paris. 8-Daags uurwerk met daarop een compositie metalen buste. Chips van marmer af 47x39x13cm. Cond.: R

Art Deco klok, spaarpot, speeldoos
Resultaat: 30 EUR

Art Deco wekker met speeldoos en spaarpot van bakeliet ca. 1930. Inclusief sleutel 11x12x5cm. Cond.: G

Tafelklok
Startprijs 50 EUR

Tafelklok ca. 1920 met eikenhouten kast en geslepen glas. Messing omranding en 8-daags uurwerk. In zeer goede staat 33x24x13cm. Cond.: G

Schwarzwalder klok
Resultaat: 400 EUR

Duitse jachtklok eind 19e eeuw, geheel uit notenhout gesneden. Voorstellend een groot edelhert staand op de klok met daaromheen een sokkel met eikebladeren en varens. Het uurwerk is gesigneerd Gott Le...

Wit marmeren pendule
Startprijs 280 EUR

Wit marmeren pendule ca. 1880 met bronzen ornamentuur. Mooie emaille wijzerplaat met signatuur G. Kreits Anver in zeer goede staat 36x17x11cm. Cond.: G

Jozefien
Resultaat: 140 EUR

Pendule ca. 1890, zogenaamde Jozefien, gemerkt Junghans. In Louis Seize stijl, gemaakt van hout met messing sierwerk 37x24x12cm. Cond.: G

Groen onyx pendule
Resultaat: 240 EUR

Prachtige groene onyx pendule Frankrijk ca. 1890 met compositie figgur van een vrouw met kruik. In zeer goede staat 38x25x17cm. Cond.: G

Marmeren pendule ca. 1890
Startprijs 200 EUR

Marmeren pendule Frankrijk ca. 1890 van rood met zwart marmer. Architectonisch gevormd met compensatieslinger. Prachtige zwart geëmailleerde wijzerplaat en 8-daags uurwerk in uitstekende staat 38x27x2...

3-Delige Franse pendule
Startprijs 300 EUR

Prachtige 3-delige Franse pendule van massief brons. Rijk bewerkt en opengewerkt, 8-daags uurwerk, in zeer goede staat 47x25x11cm. en 34x13x11cm. Cond.: G

Franse wit marmeren pendule
Resultaat: 400 EUR

Franse wit marmeren pendule ca. 1880 met bronzen applicaten en bloemmotief. Emaille wijzerplaat en achtdaags uurwerk in uitstekende staat 49x21x18cm. Cond.: G

Franse pendule, roodbruin
Startprijs 300 EUR

Grote Franse pendule van roodbruin marmer ca. 1890 met prachtige bronzen applicaten en emaille wijzerplaat. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat 52x30x15cm. Cond.: G

Franse pendule ca. 1890
Startprijs 250 EUR

Grote Franse pendule ca. 1890 met rood geaderd marmeren voet en compositie metalen figuur. Gesigneerd Pour la Mutualite. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat 68x35x19cm. Cond.: G

Biedermeier pendule
Startprijs 500 EUR

Biedermeier pendule ca. 1830 uit Duitsland/Oostenrijk. Kersenhout fineer met vuurvergulde applicaten. Achtdaags uurwerk met Grande Sonnerie slagwerk (2 bellen). 48x33x14cm. Cond.: G

Bronzen cartelklok
Startprijs 300 EUR

Massief bronzen cartelklok ca. 1880 Frankrijk in rococo vormgeving. Gemonteerd op een houten plaquette met velours bekleed. Geëmailleerde wijzerplaat en achtdaags uurwerk inclusief thermometer. 52x29x...

Franse pendule ca. 1890
Startprijs 150 EUR

Franse pendule met roodmarmeren kast ca. 1890 met compositie metalen figuur en ornamentuur. Achtdaags uurwerk in zeer goede staat 47x27x14cm. Cond.: G

Franse zwart marmeren pendule
Resultaat: 260 EUR

Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1880 met precisieslinger. Gesigneerd Chassignole Beaujeu. Achtdaags uurwerk en prachtige geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 46x37x14cm. Cond.: G

Franse marmeren pendule
Startprijs 250 EUR

Zware Franse marmeren pendule ca. 1880, roze-oker geaderd met achtdaags uurwerk en prachtige geëmailleerde wijzerplaat in zeer goede staat 34x24,5x16cm. Cond.: G

3-Delig klokkenstel
Resultaat: 425 EUR

Groot 3-delige Frans pendulestel ca. 1890 met groene onyx voet en compositie metalen figuren. Vrouwenfiguur met zwaard gesigneerd "La Paix Armee par Auguste Moreau". Met geëmailleerde wijzerplaat, in ...

Franse pendule ca. 1880
Resultaat: 100 EUR

Marmeren Franse pendule ca. 1890 met emaille wijzerplaat 25x44x21cm. Bovenkant bevat 4 boorgaten, Cond.: G