Eikenhouten Jugendstil hangkastje ca. 1920 met in de deur een achter glas beschilderd ruitje. Achter het deurtje 1 lade en 2 plankjes 45,5x42,5x17cm. Cond.: G
Massief palisanderhouten Louis Philippe fauteuil ca. 1870 met rode velours bekleding in goede staat 106x72x69cm. Cond.: G
Spaanse salontafel met 2 lades geheel gemaakt naar 18e eeuws voorbeeld. tafel is geheel gemaakt van oud hout o.a; eiken en vruchtenhout 50x125x70cm. Cond.: G
Mahoniehouten fineer klapoortafeltje, 3-zijdig opklapbaar 2e helft 20e eeuw. Kwaliteits stijlmeubel in zeer goede staat 72x55x55cm. Cond.: G
Vier antieke mahoniehouten stoelen met webbing (pitriet) in zitting en rugleuning. Mooie vormgeving, waarschijnlijk Hollands in zeer goede staat 108x50x48cm. Cond.: G
Eikenhouten bijzettafel Grunderzeit ca. 1890 Duitsland met marmeren blad. Lichte fineerschade op blad. geheel staand op wieltjes 77x51x51cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten schommelstoel ca. 1890 met gestoffeerde zitting en rugleuning. Veersysteem 107x70x60cm. Cond.: G
Massief houten hoekkastje, mahoniekleurig met uitstekende paneel onder en glas boven. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 193x60x40cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken ovale tafel ca. 1880 Frankrijk. Coulissentafel zonder bladen, Meubel is in goede originele staat 61x115x101cm. Cond.: G
Eikenhouten 4-deurs kast ca. 1910 met zuilen, Biedermeier stijl. Geslepen glas en lijsten op de deuren en origineel Jugendstil beslag. De kast bevindt zich in ongerestaureerde staat 183x126x56cm. Con...
Vroege mahoniehouten TilToptafel ca. 1780. 1 Poot is gelijmd 75x44x70cm. Cond.: R-G
Oude Italiaanse gestoken fauteuil Neo Barok, bekleed met prachtige gebloemde gobelin stof 20e eeuw 135x69x73cm. Cond.: G
Notenhouten gefineerd Grunder dressoir ca. 1880. Front met 2 deuren en een lade met snijwerk, 2 halve zuilen. Meubel is in redelijk goede ongerestaureerde staat 100x115x49cm.
Antiek mahoniehouten Biedermeier bed met hoge zijdelen in zeer goede staat (Duitsland) 100x180cm. Cond.: G
Hollands grenen hoekkastje 19e eeuw met schuine hoeken. Later beschilderd 129x70x37cm. Cond.: G
Notenhouten Italiaanse barok fauteuil met snijwerk en cognac-kleurig leer 2e helft 20e eeuw 115x84x80cm. Cond.: R-G
Hollandse notenfineer penantkastje Willem III met origineel beslag ca. 1880. In redelijke ongerestaureerde staat 98x104x42cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse spiegel, bronskleurig met stucwerk rococo vormgeving en facetgeslepen spiegel. Licht beschadigd 130x78cm. Cond.: R
Grote Duitse inbouwkast van eikenhout 18e eeuw, erg bijzonder. Aan 2 zijden met deuren (voor en achterzijde, 5 deuren) en een klokruimte (zonder klok). Het meubel is in originele ongerestaureerde staa...
Eikenhouten Art Deco kast met inlegwerk. Vier deuren en twee lades. Mist een plank rechtsonder 160x90x35cm. Cond.: G
Vier eikenhouten Louis Seize stoelen 18e eeuw. 2x Armleunstoel (100x61x60cm.) en 2x zonder armleun (97x50x50cm.). In originele ongerestaureerde staat met biezen zitting, cond.: G
Groot kersenhouten wandmeubel/dressoir 2e helft 20e eeuw met 4 lades en 4 deuren 84x240x50cm. Cond.: U
Botenhouten driehoek bureaustoel met gestoken rugleuning ca. 1900 in goede staat 85x73x59cm.
Oud handgestoken vurenhouten kastje met als voorstelling een herberginterieur met figuren, wijnvaten en druiven. Vermoedelijk Duitsland 82x68x34cm. Cond.: G