Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bruidskistje
Resultaat: 40 EUR

Klein Duits handbeschilderd kistje ca. 1920 met rond deksel en 4 gebogen pootjes. Kist is aan 5 zijden beschilderd met een bloemdecor met vogels en in het midden een man en vrouw 31x55x24cm. Cond.: G

Kersen commode
Resultaat: 40 EUR

Modern kersenhouten bureaumeubel met 4 laden 2e helft 20e eeuw 82,5x80x37cm. Cond.: G

Butlertray
Resultaat: 40 EUR

Presenteerblad op houten opklapbare voet. het blad is bekleed met krokodillenleer-imitatie. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 77x53x68cm. Cond.: G

Lederen voetenbank
Resultaat: 40 EUR

Lederen voetenbank, gemerkt Söderbergs Sweden op staande houten voet 41x55x50cm. Cond.: G

Lederen voetenbank
Resultaat: 40 EUR

Lederen voetenbank, gemerkt Söderbergs Sweden op staande houten voet 41x55x50cm. Cond.: G

Hindeloopen kapstok
Resultaat: 40 EUR

Origineel Hindeloopen beschilderde 19e eeuwse kapstok in zeer goede staat 27x125x18cm. Cond.: G

Eikenhouten theetafel
Resultaat: 36 EUR

Antieke eikenhouten theetafel met porseleinen los bovenblad met voorstelling van vogel in het bos, Grunderzeit Duitsland. Gebarsten 77x43x70cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 35 EUR

Wortelnoten facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 111x50cm. Cond.: G

Victoriaans voetbankje
Resultaat: 30 EUR

Engels 19e eeuws Victoriaans mahoniehouten bankje, stoffering is matig 36x82x24cm. Cond.: G

4-Delige miniset
Resultaat: 30 EUR

3-Delige notenhouten miniset met extra bijzettafeltje in zeer goede staat 51x50x34cm. Cond.: G

Hangkastje
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten hangkastje ca. 1900 met prachtig koperen beslag in originele staat 48x31x19cm. Cond.: G

Eiken plantentafeltje
Resultaat: 25 EUR

Massief eiken bijzettafeltje ca. 1900 Holland 60xø30cm. Cond.: G

Eikenhouten voetenbankje
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten voetenbankje met lederen bekleding ca. 1910 9x30x22cm. Cond.: G

Bijzettafeltje met etage
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten bijzettafeltje met etage en taps toelopende poten ca. 1900 69x38x48cm. Cond.: R

Uiltjesstoel
Resultaat: 20 EUR

Hollandse uiltjesstoel 19e eeuws van iepenhout met biezen zitting. Stukje hout bij het uiltje mist 89x45x38cm. Cond.: G

Dubbelgebogen eiken kastje
Resultaat: 20 EUR

Hollands dubbelgebogen eikenhouten commode 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl 65x64x36cm. Cond.: G

Roestvrijstalen salontafel
Resultaat: 20 EUR

Langwerpige roestvrijstalen salontafel met messing en twee geslepen glasplaten 2e helft 20e eeuw 43x69x136cm. Cond.: G

Salontafel
Resultaat: 20 EUR

Ronde notenhouten fineer salontafel staand op klauwpoten in zeer goede staat 2e helft 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G

Hangvitrine noten
Resultaat: 15 EUR

Hollandse notenhouten hangvitrine met witgeschilderd binnenwerk in zeer goede staat. 2e Helft 20e eeuw 73x67x20cm. Cond.: G

Kapstok 19e eeuw
Resultaat: 15 EUR

Mahoniehouten fragment van een Hollands 19e eeuws Biedermeier bed, omgebouwd tot kapstok 40x130x5cm. Cond.: G

Engelse salontafel, groen leer
Resultaat: 15 EUR

Engelse mahoniehouten salontafel met groen leer staand op vierpoot met bronzen klauwpoten 2e helft 20e eeuw 52x84cm. Cond.: G

Eiken kapstok met doek
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten kapstok (25x12x150cm.) 1e helft 20e eeuw met 6 kledinghaken, snijwerk en twee leeuwekoppen. Daarbij een geweven kleed Cond.: G