Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eiken kussenkast 4024
Eiken kussenkast

Resultaat:

650 EUR

Wortelnoten barokvitrine 4025
Wortelnoten barokvitrine
Startprijs 350 EUR
Mahonie kinderstoel ca. 1900 4026
Mahonie kinderstoel ca. 1900
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Notenhouten buffetkast 4027
Notenhouten buffetkast

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Mahonie kast met opstand 4028
Mahonie kast met opstand

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Wortelnoten barokvitrine 4029
Wortelnoten barokvitrine

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vitrinekast 4030
Vitrinekast

Resultaat:

725 EUR

Mahonie bureau 4031
Mahonie bureau
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Hollandse meidenkast 4032
Hollandse meidenkast

Resultaat:

250 EUR

Bestoken sideboard/bar, 19e eeuw 4033
Bestoken sideboard/bar, 19e eeuw
Startprijs 360 EUR
Verkocht
Eiken kabinet 4034
Eiken kabinet

Resultaat:

1.175 EUR

Mahonie klepbureau 4035
Mahonie klepbureau
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Eiken Kapstokmeubel 4036
Eiken Kapstokmeubel

Resultaat:

300 EUR

Piedestal 4037
Piedestal
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Bijzet etagere 4038
Bijzet etagere

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Arreslee, duwslede 4039
Arreslee, duwslede

Resultaat:

80 EUR

Duits penantkastje 4040
Duits penantkastje
Startprijs 200 EUR
Mahonie naaitafeltje 4041
Mahonie naaitafeltje
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Empire secretaire 4042
Empire secretaire

Resultaat:

390 EUR

Grunderzeit fauteuil 4043
Grunderzeit fauteuil
Startprijs 100 EUR
Verkocht
4 Stoelen met webbing 4044
4 Stoelen met webbing

Resultaat:

130 EUR

Lederen zetel 4045
Lederen zetel
Startprijs 350 EUR
Chesterfield zetel 4046
Chesterfield zetel
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Frans eiken boekenkast 4047
Frans eiken boekenkast

Resultaat:

250 EUR