10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Mahonie theetafel 4048
Mahonie theetafel
Startprijs 90 EUR
Eiken kabinet 4049
Eiken kabinet

850 EUR

Eiken linnenpers 4050
Eiken linnenpers
Startprijs 100 EUR
Mahonie kastje 4051
Mahonie kastje

65 EUR

Secretaire 4052
Secretaire

700 EUR

2 Messing bedden 4053
2 Messing bedden
Startprijs 125 EUR
Damesbureau 4054
Damesbureau
Startprijs 225 EUR
Noten kastje 4055
Noten kastje

110 EUR

Gebogen commode, marmer en brons 4056
Gebogen commode, marmer en brons

550 EUR

Eiken kast, 18e eeuw 4057
Eiken kast, 18e eeuw

100 EUR

Stoel + Korf 4058
Stoel + Korf
Startprijs 15 EUR
Franse eiken Henry Deux kast 4059
Franse eiken Henry Deux kast

200 EUR

Buikcommode, 2-lades 4060
Buikcommode, 2-lades
Startprijs 375 EUR
Eikenhouten schrijfbureau 4061
Eikenhouten schrijfbureau

350 EUR

Hindeloopen klaptafeltje 4062
Hindeloopen klaptafeltje

575 EUR

Theekastje 4063
Theekastje

300 EUR

Mahonie bed 4064
Mahonie bed

110 EUR

Gebogen ingelegde commode 4065
Gebogen ingelegde commode
Startprijs 500 EUR
Dagobertstoeltje 4066
Dagobertstoeltje

60 EUR

Palisander stoel 4067
Palisander stoel

135 EUR

Commode, nieuw blad 4068
Commode, nieuw blad
Startprijs 100 EUR
Buffetkastje 4069
Buffetkastje

80 EUR

Iepen armstoel ca. 1780 4070
Iepen armstoel ca. 1780

60 EUR

Buffet kast 4071
Buffet kast

275 EUR