Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Doos postfris en boekjes 3123
Doos postfris en boekjes
Startprijs 75 EUR
Doos poststukken + boeken 3124
Doos poststukken + boeken
Startprijs 50 EUR
Doos literatuur en lege albums 3125
Doos literatuur en lege albums
Startprijs 15 EUR
2,5G 1840 Willem I 3126
2,5G 1840 Willem I
Startprijs 100 EUR
2,5G 1842 Willem II 3127
2,5G 1842 Willem II
Startprijs 40 EUR
2,5G 1848 Willem II 3128
2,5G 1848 Willem II
Startprijs 15 EUR
2,5G 1845 (streepje) 3129
2,5G 1845 (streepje)
Startprijs 40 EUR
2,5G 1845 Willem II 3130
2,5G 1845 Willem II
Startprijs 25 EUR
2,5G 1869 Willem III 3131
2,5G 1869 Willem III
Startprijs 15 EUR
2,5G 1874 Willem III 3132
2,5G 1874 Willem III
Startprijs 20 EUR
1 Gulden 1847 3133
1 Gulden 1847
Startprijs 15 EUR
1 Gulden 1845 (Streepje) 3134
1 Gulden 1845 (Streepje)
Startprijs 30 EUR
1 Gulden 1844 Willem II 3135
1 Gulden 1844 Willem II
Startprijs 40 EUR
1G 1865 Willem III 3136
1G 1865 Willem III
Startprijs 10 EUR
1G 1832 Willem I 3137
1G 1832 Willem I
Startprijs 150 EUR
1G 1840 Willem I 3138
1G 1840 Willem I
Startprijs 100 EUR
1/2 Gulden 1819 Willem I 3139
1/2 Gulden 1819 Willem I
Startprijs 150 EUR
1/2 Gulden 1829 B Willem I 3140
1/2 Gulden 1829 B Willem I
Startprijs 150 EUR
1/2 Gulden 1847 Willem II 3141
1/2 Gulden 1847 Willem II
Startprijs 20 EUR
1/2 Gulden 1861 Willem III 3142
1/2 Gulden 1861 Willem III
Startprijs 10 EUR
25 Cent 1826 B 3143
25 Cent 1826 B
Startprijs 10 EUR
25 Cent 1826 Willem I 3144
25 Cent 1826 Willem I
Startprijs 10 EUR
25 Cent 1848 Willem II 3145
25 Cent 1848 Willem II
Startprijs 10 EUR
25 Cent 1887 Willem III 3146
25 Cent 1887 Willem III
Startprijs 30 EUR