Oude Romeense karabijn 1e helft 20e eeuw (onklaar) L.: 102cm. In goede originele staat
Oude karabijn (Russisch?) 1909 (onklaar), L.: 131cm. In goede originele staat
Oud Indonesisch kapmes 2e helft 20e eeuw met tropisch houten schede. Heft met drakenkop in goede originele staat 62cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse sabel met handbescherming. Bronzen met lederen handgreep, zonder schede 107cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Duitse bajonet met opschrift "Instrale de Mutzig 1868". Bronzen handgreep en originele schede in zeer goede staat 71cm. Cond.: G
Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 30cm. Cond.: G
18e Eeuws zwaard met messing greep (scheurtje), vermoedelijk Duitsland 65cm. In goede originele staat Cond.: G
Hollands 19e eeuws zwaard, gesigneerd S. de Lager haarlem. het heft bestaat uit brons en hout. Met originele schede, in zeer goede staat 107cm. Cond.: G
Grote dolk met bronzen grip en houten schede 20e eeuw, gegraveerd lemmet. In zeer goede staat Cond.: G
Antiek lederen holster met pistool, haan mist bij pistool en roestaanslag. Riem is met DDR gesp 42x19x7cm. Cond.: R
Kort zwaard met massief bronzen handgreep, naar Romeins voorbeeld (19e eeuw of ouder) 56cm. In goede originele staat 56cm. Cond.: G
Grote Duitse sabel met handbescherming ca. 1900 van vernikkeld metaal en brons (oxidatie). Originele schede 106cm. Cond.: R
Perzische sabel 19e eeuw met ijzeren heft in goede originele staat 86cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris 20e eeuw. Messing bewerkte heft en schede in zeer goede originele staat 50,5cm. Cond.: G
Prachtige Indonesische kris met messing bewerkte schede. Gemerkt met kroon en jaartal 1935. Bewerkte tropisch houten grip. In zeer goede originele staat 50,5cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse bajonet Frankrijk. Gegraveerd "Imperale de Mutzig 1868" met originele schede. In zeer goede staat 71cm. Cond.: G
Amerikaans geweer 20e eeuw 6mm. (onklaar), United State property New Heaven L.: 103cm. Cond.: G
Oude dolk met benen grip en houten schede 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32cm. Cond.: G
Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 41cm. Cond.: G
Mooie 19e eeuwse kruithoorn met lederen reservoir in goede staat (doseringslip mist) 24x7x4cm. Cond.: R
Prachtig Oosters steekwapen met tropisch houten heft en schede. In originele staat 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Drie oude Perzische messen waarvan twee in schede. Materiaal: Plated, leder, hout en metaal in goede staat 26-38cm. 20e eeuw.
Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 35cm. Cond.: G
Decoratief pistool in de stijl van de 18e eeuw, gegraveerd 29cm. Cond.: G
Vooroorlogse oefendegen met merkteken Toledo. In goede originele staat 107cm. Cond.: G
Oosters pistool met parelmoer en koperinleg, decomodel 20e eeuw. Stukje uiteinde van de loop mist ca. 3mm. L.: 24cm. Cond.: G
Oude jachtdolk (hartsvanger, hertenvanger) met heft van gewei. Hubertus Solingen met gegraveerd lemmet met hertenvoorstelling 27cm. Cond.: G
Oud Indonesisch mes met bloedgleuf en opschrift "Djaja Dinata Kedoen Woeloe 1933". bewerkte heft en originele schede in goede originele staat. Stukje hout mist uit de schede 53cm. Cond.: G
Oude Indonesische tropisch houten prikwandelstok met drakenkop op de heft. Bestaat uit 2 delen met 15cm. metalen lemmet. In zeer goede originele staat 93cm. Cond.: G
Oude decoratieve Indonesische kris met koper inlegwerk in schede en heft 2e helft 20e eeuw 37cm. Cond.: G
Indonesische kris met bewerkt tropisch houten heft 1e helft 20e eeuw. Stukje van hout van de schede af ca. 2cm. L.: 49cm. Cond.: R-G
Antiek ivoor met benen mes (briefopener). Lemmet is van ivoor. Op het heft is een naakte dame met boog afgebeeld. Lemmet is gerestaureerd 30x4x3cm. Cond.: G
Oude bajonet 1e helft 20e eeuw met schede, "Nr 174861", L.: 35cm. Cond.: G
Indonesisch kapmes met tropisch houten heft. Voorstelling met tijgerkop in bewerkte houten schede 1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 58cm. Cond.: G