Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Sportdegen
Resultaat: 40 EUR

Vooroorlogse oefendegen met merkteken Toledo. In goede originele staat 107cm. Cond.: G

Enkelloops, voorlader
Resultaat: 500 EUR

Prachtig 19e eeuwse enkelschots voorlader, gemerkt Herraduras Anno 1858 En Eibat. Gegraveerde loop met diverse gouden stempels. Prachtige notenhouten bewerkte kolf. Bewerkte haan, zijkanten, goudinleg...

Voorlader, 18e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Enkelloops voorlader met koperwerk 18e eeuw in mooie originele staat. Kolf bevat lichte wormbeval. 140cm. Cond.: G

Auguste Fonson Brussel
Resultaat: 120 EUR

Antieke Belgische sabel 1e helft 20e eeuw met leeuwekop op de heft. Gemerkt Auguste Fonson Bruxelles. In goede originele staat, zonder schede 79cm. Cond.: G

Wapen
Resultaat: 350 EUR

Vroege Perzische of Oosterse voorlader, vermoedelijk 17e - 18e eeuw. Speciaal ontstekingsmechanisme (lontontsteking met kruit). Apart loopuiteinde met mooie vormgeving in zeer goede originele staat 11...

Officiers sabel
Resultaat: 180 EUR

Sabel ca. 1900 met leeuwekop op de handgreep en opengewerkte handbescherming. Hollandse leeuw, originele schede. In zeer goede staat Cond.: G

Zwart kruit geweer
Resultaat: 130 EUR

Dubbelloops zwartkruit voorlader 2e helft 20e eeuw, merk Ditta Davide Pedersoll Bardone Brescia Italy. Onklaar gemaakt 116x4,5x14cm. Cond.: U

Hertenvanger
Resultaat: 70 EUR

Kort zwaard met massief bronzen handgreep, naar Romeins voorbeeld (19e eeuw of ouder) 56cm. In goede originele staat 56cm. Cond.: G

Degen, messing greep
Resultaat: 150 EUR

Degen ca. 1900 met bronzen bewerkte schede, vermoedelijk Duitsland

Zwaard in schede
Resultaat: 70 EUR

Grote Duitse sabel met handbescherming ca. 1900 van vernikkeld metaal en brons (oxidatie). Originele schede 106cm. Cond.: R

Zwaard met monogram
Resultaat: 230 EUR

Prachtige Engelse officierssable in originele schede. Messing en brons. Gegraveerde sabel met monogram en kroon. gemerkt Henry Wilkinson Pall Mall London. in goede originele staat 99cm. Cond.: G

Zwaard, preusenadler
Resultaat: 375 EUR

Duitse officierssabel ca. 1900 met gegraveerd lemmet en opschrift "Reg. Koning Wilhelm A. Rhein", in zeer goede originele staat 96cm. Cond.: G

Duits zwaard in schede
Resultaat: 120 EUR

Grote 19e eeuwse Duitse sabel met handbescherming en verchroomde originele schede (oxidatie), in redelijke staat 101cm. Cond.: R

Zwaard zonder schede
Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse sabel met handbescherming. Bronzen met lederen handgreep, zonder schede 107cm. Cond.: G

Zwaard, messing greep
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws kortzwaard met bronzen handgreep in zeer goede staat 65cm. Cond.: G

Nieuw zwaard
Resultaat: 160 EUR

Hollandse sabel met inschrift Y.P. Mol Breda, originele heft en schede ca. 1900 75cm. Cond.: G

Zwaard in messing schede
Resultaat: 160 EUR

Oude sabel 1e helft 20e eeuw met zwaar bronzen handgreep, wat grof afgewerkt met vogelkop en originele messing schede 88cm.

Pistool
Resultaat: 40 EUR

Oosters pistool met parelmoer en koperinleg, decomodel 20e eeuw. Stukje uiteinde van de loop mist ca. 3mm. L.: 24cm. Cond.: G

Zwaard in lederen schede
Resultaat: 200 EUR

Prachtig 19e eeuwse sabel met bronzen handgreep (bewerkt)en lederen schede (past niet). In goede originele staat 98cm. Cond.: G

IJzeren zwaard, 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Perzische sabel met bewerkte stalen heft in goede originele staat 87cm. Cond.: G

Bajonet
Resultaat: 50 EUR

Oude bajonet 1e helft 20e eeuw met originele schede 66cm. Cond.: G

IJzeren zwaard, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Perzische sabel 19e eeuw met ijzeren heft in goede originele staat 86cm. Cond.: G

Messing zwaard, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuws zwaard met messing greep (scheurtje), vermoedelijk Duitsland 65cm. In goede originele staat Cond.: G

Zwaard
Resultaat: 130 EUR

Kort zwaard met massief bronzen handgreep en origineel lederen schede ca. 1900. In goede originele staat Cond.: G