Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Album postfrisse automaatboekjes 3103
Album postfrisse automaatboekjes
Startprijs 20 EUR
Blauw stocknoek, 1 cent gr. 1876 3104
Blauw stocknoek, 1 cent gr. 1876
Startprijs 10 EUR
Groene bewaarmap poststukken 3106
Groene bewaarmap poststukken
Startprijs 350 EUR
Groen map, beter NL 3107
Groen map, beter NL
Startprijs 300 EUR
2 Stockboeken + 3 mappen, paarden 3108
2 Stockboeken + 3 mappen, paarden
Startprijs 50 EUR
4 Mappen + 3 boeken, Chruchill/Kennedy 3109
4 Mappen + 3 boeken, Chruchill/Kennedy
Startprijs 50 EUR
Frankrijk, Rode kruis in blokken 3110
Frankrijk, Rode kruis in blokken
Startprijs 20 EUR
3 Albums postfris Frankrijk 3112
3 Albums postfris Frankrijk
Startprijs 60 EUR
Frankrijk, België FDC 3113
Frankrijk, België FDC
Startprijs 20 EUR
Spanje postfris 3115
Spanje postfris
Startprijs 25 EUR
Oude Europa verzameling 3116
Oude Europa verzameling
Startprijs 30 EUR
Blauwe multomap, Ned. koloniën 3945
Blauwe multomap, Ned. koloniën
Startprijs 25 EUR
Zwarte multoband postzegels 7777
Zwarte multoband postzegels
Startprijs 300 EUR
Witte multoband postzegels 9600
Witte multoband postzegels
Startprijs 200 EUR