Acht Duitse ruitgeslepen kristallen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 12xø5cm. en 10,5xø4,5cm. Cond.: G
Zeven amandelgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø4,5cm. Cond.: G
Zeven gekleurde ruitgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø5cm. Cond.: G
19e Eeuws kristallen tafelstuk met ruitslijpsel en kristallen pegels. In zeer goede staat 33xø25cm. Cond.: G
8-Delig kristallen facetgeslepen likeurstel bestaand uit 1 karaf, 6 glazen, dekselpot. Cristal d'arques, model Acenis, 2e Helft 20e eeuw in zeer goede staat. 14x32x27cm. Cond.: U
Zes prachtige ruitgeslepen kristallen roemers 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 19xø7,5cm.
Aparte mat glazen presenteerschaal met gegraveerd spinnenweb, spin en bloemen. Rijk bewerkte plated beugel 20e eeuw 9x19x20cm. Cond.: G
Groot kristallen stijgerend paard met ruiter, gemerkt Shannon Crystal Designs of Ireland 20x19x7cm. Cond.: G
Twee oude mondgeblazen glazen in 16e eeuwse stijl. Kelkvormig met geribt glas rondom. 15xø11cm. Cond.: U
Copier Leerdam glazen lichtbruin 3-delig roomstelletje 2e helft 20e eeuw 9x17,5x10cm. Cond.: M
Aparte Art Deco vaas. Wit melkglas met marmerstructuur effect 11xø8cm. Cond.: G
Vier delen glas en kristal 20e eeuw; 2 karaffen, schaal op voet en een dekselschaal 16-30cm. Cond.: G
Glazen Chinese snuifbottle gedecoreerd met 6 geisha's. Achter glas beschildering 1e helft 20e eeuw 9,5x9x3,5cm. Cond.: G
Ronde Murano schaal 2e helft 20e eeuw met 5 ingedeukte grepen. Overlopend van kleur groen naar rose ø17cm. Cond.: G