Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Boerenjongenspot met lepel
Resultaat: 90 EUR

Prachtig Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen bowldekselschaal met sleef 19e eeuw 26xø21cm. Cond.: U

2 Drinkglazen
Startprijs 10 EUR

Twee drinkglazen midden 20e eeuw, lilakleur. 1x Bokaal met gouden omranding H.: 14cm. 1x Tienhoekig glas H.: 9cm. Cond.: G

5 Diverse glazen
Startprijs 20 EUR

Vijf glazen ca. 1910, 4x met gravering Hulskamp (2x minime chip), 12-16cm. Cond.: G

3-Vak geslepen schaal
Startprijs 50 EUR

Grote ruitgeslepen kristallen presenteerschaal ca. 1900 met 3-vakverdeling 10xø24cm. Cond.: G

2 Kristallen karaffen
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse amandelgeslepen kristallen karaffen in goede staat 40xø10cm. Cond.: G

Kunstglas kandelaar
Startprijs 30 EUR

Mondgeblazen kandelaar bestaand uit 3 kleuren, onduidelijk gesigneerd 2009. Waarschijnlijk een Roemeense kunstenaar 29xø9cm.

Art Deco schaal
Resultaat: 15 EUR

Grote zware glazen design schaal 50-er / 60-er jaren (Italië?), voet is gelijmd 17x39x36cm. Cond.: M

Cakeset, Villeroy & Boch
Resultaat: 25 EUR

Villeroy & Boch glazen gebakschaal met 8 gebakschaaltjes 20e eeuw 15-28cm. Cond.: G

Karaf + 4 glazen
Resultaat: 60 EUR

Mondgeblazen karaf met 4 likeurglazen 50-er jaren. Ingekleurd glas met naakte vrouwen als stam 10-22cm. Cond.: G

Orrefors vaas
Startprijs 15 EUR

Glazen Orrefors vaas 31xø8cm. Cond.: G

Kristallen coupe
Resultaat: 50 EUR

Zwaar kristallen facetgeslepen dekselcoupe 19e-20e eeuw 30xø16cm. Cond.: G

Krist. beschuit/ dekselcoupe
Resultaat: 60 EUR

Kristallen beschuit-dekselcoupe met onderschaal, Hollands biedermeier 26xø21cm. 2 chips Cond.: R

13 Kristallen glazen, wit
Resultaat: 40 EUR

Dertien kristallen glazen ca. 1930 met amandelslijpsel H.: 13cm. Cond.: G

10 Groene glazen
Resultaat: 50 EUR

Tien groene mondgeblazen glazen ca. 1930 H.: 13cm. Cond.: G

Menage set
Resultaat: 110 EUR

Antieke menage set: olie en azijn, peper-zoutvaatje en mosterdpotje, ca. 1900, chip aan mosterdpotje en houder, Cond.:G

Glazen karaf
Resultaat: 15 EUR

Grote oude mondgeblazen schenkkaraf. Glas is met beschildering (abrisglas), Duitsland 31xø13cm. Cond.: G

3 Delen glas
Startprijs 35 EUR

Drie delen glaswerk ca. 1900; 1x inktpot, 1x gegraveerd borrelglas en 1x rose siervaas (met barst) 8-15cm. Cond.: R

Kunstglazen schaatlje
Startprijs 30 EUR

Oude ongesigneerde matglazen bonbonschaal in de vorm van een blad met blauwgroen glas 7,5x19x19cm. Cond.: G

Kristallen karaf
Resultaat: 25 EUR

Prachtige gegraveerde glazen karaf. Compleet landschap met figuren 20e eeuw 22xø10cm. Cond.: G

Glazen vaas
Resultaat: 30 EUR

Boheemse glazen vaas ca. 1910, afwisselend robijnrood met neutraal gekleurd (1 chip) 20xø12cm. Cond.: R

Glazen vaasje
Startprijs 20 EUR

Mondgeblazen glazen vaasje, gemerkt Phoenician Glass 2e helft 20e eeuw 12xø9cm. Cond.: G

Geslepen kaasstolp
Startprijs 50 EUR

Prachtige antieke kristallen kaasstolp met amandelslijpsel 19e eeuw. Lichte randschade onderaan de stolp 23xø24cm. Cond.: G

Blauw glazen vaas
Startprijs 25 EUR

Mondgeblazen glazen vaas ca. 1890 van blauw glas. Beschilderd met goud- en bloemmotief 25xø13cm. Cond.: G

2 Kunstglas vaasjes
Startprijs 20 EUR

Twee mondgeblazen glazen vazen 2e helft 20e eeuw met kraagrand. Blauw en Groen, vermoedelijk Italië, blauwe kraag is beschadigd 20,5x8cm. Cond.: R