Willem van Nieuwenhoven (1879 - ), olieverf op linnen, boeklezende oude man (rabbijn?) 40x30cm. Cond.: G
Russische school 1e helft 21e eeuw, Kyrillisch gesigneerd, olieverf op paneel, liggend vrouwelijk naakt 46x33,5cm. Cond.: G
Andries Verleur 1909 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 45x65cm. Cond.: G
Johannes Wernardus Bilders (1811 - 1890 Oosterbeek), verkocht in 2007 in Wenen, olieverf op paneel, Hollands landschap 62x41cm. Cond.: G
Willem Steelink Jr. (Amsterdam 1856 - 1928 Voorburg), aquarel op papier, herder met schapen 44x26cm. Cond.: U
Anton Heyboer, olieverf op papier, gekleurde kip 30x38cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met vuurboom 20x30cm. Cond.: G
Anton heyboer 1965 (1924 - 2005), ets op papier nr. 2/14 eigendruk, "de vrouw bepaald het niveau, man zonder hoofd is voldoende" 58x43cm. Cond.: G
Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, twee vrouwen bij een brief 80x100cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (op lijst naamplaatje van Pieter Pieterz. Barbiers Amsterdam 1749-1842), olieverf op geparketeerd paneel, watermolen met figuren 32x23cm. Cond.: G
Franz Helfferich 1929,(1871-1941 Den Haag) Olieverf op linnen, Boerenhuis met vrouw op klompen. 90x60 cm.,
Cond.:G
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (Den Haag 1852 - 1924), sepia tekening op papier, stadsgezicht met wasvrouwen aan een gracht 21x10cm. Cond.: G
Heinrich Wilhelm Schnaars? (1820 - 1914, onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, strandgezicht net bomschuiten en figuren 36x24cm. Cond.: G
Henry Moore '58 handgesigneerd (1898 - 1986 Engeland), lithografie op papier, beroemde Engelse beeldhouwer Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met ijspret, 4 figuren en duwslede. Sterk gecraceleerd, zeer vuil en op paneel gezet (kan er makkelijk afgehaald worden) 153x97cm. Con...
Johannes Bosboom (Den Haag 1817 - 1891), gemengde techniek op papier, kerkinterieur met figuren 31x41cm. Cond.: G
Jan Kagie (Den Haag 1907 - 1991), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kanaal en bruggetje 24x30cm. Cond.: G
Theo Beerendonk (Amsterdam 1905 - ), tekening op papier, vrouw in interieur 15x27cm. Cond.: G
Amram Ebgi (1939 Israël - ) (Diverse musea, bekend Joods kunstenaar), mixed media op linnen met goud- en koperverf, "Salute to Jeruzalem" 76x45cm. Cond.: U
Amram Ebgi (1939 Israël - ) (Diverse musea, bekend Joods kunstenaar), mixed media op linnen met goud- en koperverf, "Shabbat Shalom" 72x46cm. Cond.: U
Marie Henrie Mackenzie (Rotterdam 1878 - 1961 Hilversum), olieverf op paneel, woonwagenkamp met figuren 48x35cm. Cond.: G
Manfred Nipp (1951 Hamburg - Bremen) Dand VI, diverse tentoonstellingen, verso prijs 7.100,-, mixed media op linnen 111x141cm. Cond.: U
Cornelis Christiaan Dommelshuizen (Den Haag 1842 - 1928, gesigneerd met Dommersen), olieverf op linnen, havengezicht in de storm rijkelijk gestoffeerd met figuren 83x51cm. Cond.: G