Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Pop, Käthe Kruse
Startprijs 175 EUR

Duitse schildpad Käthe Kruse pop T40, 20e eeuw met originele kleertjes en etiket in zeer goede staat L.: 40cm. Cond.: G

Bronzen figuur, danseres
Startprijs 450 EUR

Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G

Reproductie Kon. Wilhelmina
Resultaat: 25 EUR

Grote ingelijste reproductie van Wilhelmina, lijst met kroon. Van der Rhee's drukkerij Rotterdam

Bajonet met schede
Resultaat: 30 EUR

Bajonet in schede 19e eeuw, roestaanslag L.: 54cm.

Kris
Resultaat: 100 EUR

Indonesisch tropisch houten steekwapen met originele heft en vogelkop, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 52cm. Cond.: G

Kliphanger GG.
Startprijs 1.750 EUR

Kliphanger GG 750/000 in hart model, bezet met briljanten ca.3.5 crt W/SI-PI, aan achterzijde staat 750 handmontage R.Goldarbeiten, L.34 mm., ca. 1908 gr.
Bijzonder mooi gemaakt.

Aug. Louis Lepere, ets
Resultaat: 20 EUR

August Louis Lepere, ets op papier, "Les Quartier des gobelins" (eau forte originale), Gazette des Beaux Arts 20x12cm. Cond.: G

Schilderij, Teun
Startprijs 40 EUR

Teun Nijkamp 1980, tekening of litho op papier, De presentatie I 32x46cm. Cond.: G

Charles Emille Jacque
Resultaat: 60 EUR

Charles Emile Jacque 1888 (1813 - 1894 Frankrijk), ets op papier, landschap met schapen 49x35cm. Cond.: G

Ronde tegel
Startprijs 50 EUR

Ingelijste 17e eeuwse fruitmandtegel, ingekort tot ronde tegel in lijst 15,5x15,5cm. Cond.: M

Schilderij, H. Gohler
Startprijs 350 EUR

Hermann Göhler (1847 - 1959 Karlsruhe), olieverf op linnen, "Am Pragser Wildsee" 36x26cm. Cond.: G

Zwaard, messing greep
Resultaat: 170 EUR

19e Eeuws kortzwaard met bronzen handgreep in zeer goede staat 65cm. Cond.: G

Chinees dekselvaasje, klein
Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen vaasje 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minime randschades 9xø6cm. Cond.: G

Kees Meyer
Startprijs 60 EUR

Kees Meyer, aquarel op papier, dorpsstraat met figuren 21x29cm. Cond.: G

ERTL 1:18 1970 Mustang Boss 429
Resultaat: 20 EUR

Modelauto, schaal 1:18, van ERTL. Betreft schaalmodel van een 1970 Mustang Boss 429 . Model is in erg goede staat.

Voorlader, 18e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Enkelloops voorlader met koperwerk 18e eeuw in mooie originele staat. Kolf bevat lichte wormbeval. 140cm. Cond.: G

Schilderij, vioolles
Resultaat: 23 EUR

H. Bevern, olieverf op paneel, vioolles 23x16cm. Cond.: G

2 Chin. borden met figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw met landschaps-, bloemen- en vlinderdecor (randschades), ø23cm. en ø23,5cm. Cond.: R-M

Kunstglazen schaatlje
Startprijs 30 EUR

Oude ongesigneerde matglazen bonbonschaal in de vorm van een blad met blauwgroen glas 7,5x19x19cm. Cond.: G

2 Aquarellen
Startprijs 30 EUR

Twee aquarellen 1989 onduidelijk gesigneerd (Hongaarse school), aquarel op papier, Hongaarse landschappen 24x16cm. en 24x14cm. Cond.: G

Pors. babypop Becca Joyce Walt
Startprijs 25 EUR

Moderne porseleinen babypop, gemerkt Bacce by Joyce Walt 1988. Stoffen lichaam met porseleinen handjes en voetjes, vaste ogen en open mond L.: 45cm. Cond.: G

Miniatuur schilderij
Startprijs 50 EUR

Ivoren miniatuurportretje 1e helft 20e eeuw, op ivoor geschilderd portret van een biddende dame. geheel ingelijst in ivoren lijst 7,5x7,5cm. Cond.: G

2 Kunststof poppen ca. 1950
Startprijs 20 EUR

Twee meisjespoppen 50-er jaren, gemaakt van kunststof met originele kleertjes. Ongemerkt L.: 68cm. Cond.: G

Copier Leerdam, asbak
Startprijs 50 EUR

Copier Leerdam glazen groene asbak 2e helft 20e eeuw, Holland 8,5xø12cm. Cond.: G