Duitse schildpad Käthe Kruse pop T40, 20e eeuw met originele kleertjes en etiket in zeer goede staat L.: 40cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G
Grote ingelijste reproductie van Wilhelmina, lijst met kroon. Van der Rhee's drukkerij Rotterdam
Indonesisch tropisch houten steekwapen met originele heft en vogelkop, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 52cm. Cond.: G
Kliphanger GG 750/000 in hart model, bezet met briljanten ca.3.5 crt W/SI-PI, aan achterzijde staat 750 handmontage R.Goldarbeiten, L.34 mm., ca. 1908 gr.
Bijzonder mooi gemaakt.
August Louis Lepere, ets op papier, "Les Quartier des gobelins" (eau forte originale), Gazette des Beaux Arts 20x12cm. Cond.: G
Teun Nijkamp 1980, tekening of litho op papier, De presentatie I 32x46cm. Cond.: G
Charles Emile Jacque 1888 (1813 - 1894 Frankrijk), ets op papier, landschap met schapen 49x35cm. Cond.: G
Ingelijste 17e eeuwse fruitmandtegel, ingekort tot ronde tegel in lijst 15,5x15,5cm. Cond.: M
Hermann Göhler (1847 - 1959 Karlsruhe), olieverf op linnen, "Am Pragser Wildsee" 36x26cm. Cond.: G
19e Eeuws kortzwaard met bronzen handgreep in zeer goede staat 65cm. Cond.: G
Chinees porseleinen vaasje 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minime randschades 9xø6cm. Cond.: G
Kees Meyer, aquarel op papier, dorpsstraat met figuren 21x29cm. Cond.: G
Modelauto, schaal 1:18, van ERTL. Betreft schaalmodel van een 1970 Mustang Boss 429 . Model is in erg goede staat.
Enkelloops voorlader met koperwerk 18e eeuw in mooie originele staat. Kolf bevat lichte wormbeval. 140cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw met landschaps-, bloemen- en vlinderdecor (randschades), ø23cm. en ø23,5cm. Cond.: R-M
Oude ongesigneerde matglazen bonbonschaal in de vorm van een blad met blauwgroen glas 7,5x19x19cm. Cond.: G
Twee aquarellen 1989 onduidelijk gesigneerd (Hongaarse school), aquarel op papier, Hongaarse landschappen 24x16cm. en 24x14cm. Cond.: G
Moderne porseleinen babypop, gemerkt Bacce by Joyce Walt 1988. Stoffen lichaam met porseleinen handjes en voetjes, vaste ogen en open mond L.: 45cm. Cond.: G
Ivoren miniatuurportretje 1e helft 20e eeuw, op ivoor geschilderd portret van een biddende dame. geheel ingelijst in ivoren lijst 7,5x7,5cm. Cond.: G
Twee meisjespoppen 50-er jaren, gemaakt van kunststof met originele kleertjes. Ongemerkt L.: 68cm. Cond.: G
Copier Leerdam glazen groene asbak 2e helft 20e eeuw, Holland 8,5xø12cm. Cond.: G