Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Frans Masereel 1388
Frans Masereel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Frans Masereel 1389
Frans Masereel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Frans Masereel 1390
Frans Masereel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Frans Masereel 1391
Frans Masereel

Resultaat:

90 EUR

Aquarel 1392
Aquarel
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Schilderij, winterlandschap 1393
Schilderij, winterlandschap

Resultaat:

150 EUR

Schilderij, Ch. Petit 1394
Schilderij, Ch. Petit
Startprijs 500 EUR
Schilderij, S.J. 1395
Schilderij, S.J.
Startprijs 300 EUR
Schilderij, kippen 1396
Schilderij, kippen
Startprijs 300 EUR
Schilderij, eenden koekoek 1397
Schilderij, eenden koekoek
Startprijs 220 EUR
Schilderij, Woulfart 1398
Schilderij, Woulfart
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Schilderij, J. Bracke 1399
Schilderij, J. Bracke

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jan te Wierik 1400
Jan te Wierik

Resultaat:

1.200 EUR

T. Wolvecamp, origineel 1401
T. Wolvecamp, origineel
Startprijs 500 EUR
Willem Boekstal 1402
Willem Boekstal
Startprijs 250 EUR
T. Wolvecamp 1403
T. Wolvecamp
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Gijsbertus Pieterse 1404
Gijsbertus Pieterse

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
M. van der Oudegaa 1405
M. van der Oudegaa

Resultaat:

70 EUR

Schilderij, romantisch riviergezicht 1406
Schilderij, romantisch riviergezicht
Startprijs 1.250 EUR
Schilderij, romantisch landschap 1407
Schilderij, romantisch landschap
Startprijs 1.250 EUR
Kinderportret 1409
Kinderportret
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Corneille 1450
Corneille

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Corneille 1451
Corneille

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Corneille 1452
Corneille

Resultaat:

80 EUR