Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, "Zonovergoten 1999", coulissenlandschap. Typisch werk van deze bekende Twents schilder, galeriewaarde € 30.000 - € 40.000, 140x170cm. Cond.: U
David Adolph Constant Artz (1837 - 1890) (UV lamp getest), olieverf op linnen, interieur met moeder en kinderen 32x42cm. Cond.: G
Carl Fahringer (1874 - 1952 Oostenrijk) (professor akademie der bildenden Künste in Wien), olieverf op linnen, korenmarkt Hoorn 36,5x26cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1999 (1954 -2002 Haaksbergen), acryl op papier, abstracte compositie met aparte handgemaakte passpartout 78x69cm. Cond.: G
Marie Henrie Mackenzie (Rotterdam 1878 - 1961 Hilversum), olieverf op paneel, woonwagenkamp met figuren 48x35cm. Cond.: G
Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, vrouw met hoed 100x80cm. COnd.: G
Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, twee vrouwen bij een brief 80x100cm. Cond.: G
Andrei Belle (Russische school) verso 1992 (Minsk 1957 - Leningrad), olieverf met krantenknipsels en foto's op linnen, dronkaard met aardsengel 100x80cm. Cond.: G
V. Cygankov 1989 (Russische school), olieverf op linnen, "Turnyras" 125x113cm. Cond.: G
Johannes Bosboom (Den Haag 1817 - 1891), gemengde techniek op papier, kerkinterieur met figuren 31x41cm. Cond.: G
Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 100x130cm. Cond.: G
Jan te Wierik, acryl op papier, fantasiefiguur 22,5x14,5cm. Cond.: U
Jan te Wierik, acryl op papier, fantasiefiguur 14,5x22,5cm. Cond.: U
Heinrich Wilhelm Schnaars? (1820 - 1914, onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, strandgezicht net bomschuiten en figuren 36x24cm. Cond.: G
Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 150x118cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (1903 Rijswijk - 1981), olieverf op paneel, plasgezicht 34x23cm. Cond.: G
Manfred Nipp (1951 Hamburg - Bremen) Dand VI, diverse tentoonstellingen, verso prijs 7.100,-, mixed media op linnen 111x141cm. Cond.: U
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met ijspret, 4 figuren en duwslede. Sterk gecraceleerd, zeer vuil en op paneel gezet (kan er makkelijk afgehaald worden) 153x97cm. Con...
Willem van Nieuwenhoven (1879 - ), olieverf op linnen, boeklezende oude man (rabbijn?) 40x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, boerenhoeve met ganzen 47x36cm. Cond.: G
Houten sculptuur, gesigneerd Corneille 20e eeuw, "De Kat" 20,5x35x8cm. Cond.: G
Anton Heyboer, olieverf op papier, gekleurde kip 30x38cm. Cond.: G
Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuysen (Utrecht 1813 - 1883), olieverf op linnen, weids landschap met huizen, schapenkooi en schapen 38x52cm. Cond.: G
Gijsbertus Pieterse (Rotterdam 1847 - 1878), olieverf op linnen, winters landschap met paardekar en rivier met dorp in het zonlicht 68x42cm. Cond.: G
P. Bruyn ca. 1900, olieverf op linnen, winters bosgezicht 93x114cm. Cond.: G
Berry Brugman 1960 (Almelo 1915 - 1996), olieverf op linnen, dorpsgezicht met oldtimer en figuren 60x80cm. Cond.: G
Cor Noltee (signatuur op lijst), Bernardus Cornelis Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, zeilboten te water 45x55cm.
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met figuren en zeilboten 20x25cm. Cond.: U
J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, strandgezicht met spelende kinderen 20x25cm. Cond.: U
Frans Baayens (Enschede 1876 - ), olieverf op linnen, polderlandschap met molen 50x70cm. Cond.: G
Gesigneerd A. Schelfhout, olieverf op paneel, Hollands ijsvermaak 16x10cm. Cond.: G
Hendrik Martinus Frederik Georg Savry, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht bij avond 30x35cm. Cond.: G
Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G
Herman Johannes van der Weele (1852 - 1930 Den Haag) (toegeschreven aan), olieverf op linnen, landschap 35x24cm. Cond.: G
Henry Moore '58 handgesigneerd (1898 - 1986 Engeland), lithografie op papier, beroemde Engelse beeldhouwer Cond.: G
Pelotti, olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 40x50cm. Cond.: G
Twee zeldzame Japanse ingekleurde prenten 18e/19e eeuw, prent op papier, geisha's in interieur 35,5x25,6cm. Cond.: G
Jan Wiegers '55, Groninger ploeg Epreuve d'artiste (Oldenhove 1893 - 1959 Amsterdam), aquatint op papier, duinlandschap Cond.: G
Anton heyboer 1965 (1924 - 2005), ets op papier nr. 2/14 eigendruk, "de vrouw bepaald het niveau, man zonder hoofd is voldoende" 58x43cm. Cond.: G
Jan Wiegers (Groninger ploeg) (Oldenhove 1893 - Amsterdam 1959), ets op papier, eigen druk voorstellende L. Lancee '21 20x26cm. Cond.: G
Ton Nederhoff, olieverf op paneel, vos in de sneeuw 29x24cm. Cond.: G
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (Den Haag 1852 - 1924), sepia tekening op papier, stadsgezicht met wasvrouwen aan een gracht 21x10cm. Cond.: G
Andries Verleur 1909 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 45x65cm. Cond.: G
Naar Louis Apol, olieverf op linnen, winterlandschap 50x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, religieus schilderij met voorstelling van Jezus aan het kruis met figuren. Eikenhouten bewerkte lijst. restauratie plakkers en beschadigingen 75x90cm. Cond.: R
Ongesigneerd China, olieverf op linnen, Chinees interieur met liggend vrouwelijk naakt 90x60cm.
Ton Nederhoff, olieverf op paneel, twee ijsvogels met vis 18x24cm. Cond.: G
J.N. Bouwens fec. '52, olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren en huis 38x28cm. Cond.: G
Jan Harm Weyns (Zwolle 1864 - Rotterdam 1945), olieverf op paneel, stilleven met peren 40x30cm. Cond.: G
Indonesisch op zijde geschilderd schilderij, gesigneerd Awan Segallalano, Bali 50-er jaren. Mooie kwaliteit 54x43cm. Cond.: G
Heilige Katharina ca. 1890, olieverf op linnen, kerkelijk schilderij, 2 scheurtjes in het linnen (linksboven) 101x70cm. Cond.: R
Jan Larij '26 (Dordrecht 1879 - Haarlem 1962), olieverf op paneel, voorjaar aan de Vechtplassen 41x35cm. COnd.: G
Desenjano?, aquarel op papier, "Am GardaSee 27 juni 1880", 45x26cm. Cond.: G
Menager 2009, mixed media op linnen, moderne compositie 92x73cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, boer in het land met paardenspan (3 linnen plakkers), kleine reparaties 90x66cm. Cond.: G
Geertruida Catherina Gorter - ten Cate Hoedemaker (Lonneker 1828 - 1907), aquarel op papier, stilleven met rozen 57x41cm. Inclusief boekje over de schilderes Cond.: G
J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G
Monogram S.W. of W.S. 1806, aquarel op papier, "Garde infanterie regiment grenadiers Tamboer Majoor 1806" 28x14cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op papier op paneel, handwerkende vrouw bij venster 26x27cm. Cond.: R
H. van Gessel (pseudoniem Delfgaauw) Gerardus Johannes Delfgaauw (1882 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands havengezicht 45x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, bergachtig landschap met figuren 37x31cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M
Bernard Medema, olieverf op linnen, koeien bij een Hollands rivierlandschap 30x40cm. Cond.: G
Dena Poetoeh Mokoh, Balinese schilderkunst op zijde, Balinees landschap met figuren Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw (naar 17e eeuws voorbeeld), olieverf op paneel, pijprokende man met kan en glas 30x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, boerderij met korenschoven 40x50cm. Cond.: G
C. Riva Wien, olieverf op linnen, romantisch Italiaans landschap 60x70cm. Cond.: G
Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1937 Haarlem), Hollands havengezicht met schepen en figuren 39x25cm. (vochtvlekken) Cond.: R
Ongesigneerd, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs bij avond 92x61cm. Cond.: G
Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, geselen van gevangenen (beschadigingen) 25x18cm. Cond.: M-R
Elf ingekleurde steendrukken van gravures ca. 1900 (Frankrijk). Betreffende Franse provincies Grave par F.E. George et Ch. Smith, Rue de la Havre No 26. Paris Combette, editeur, rue de la parchemineri...
Onduidelijk gesigneerd Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met vuurboom 20x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, diverse figuren bij een herberg 50x60cm. Cond.: G
Josef Schnickart (Duitse school 1e helft 20e eeuw), olieverf op linnen, pijprokende man mer kruik en glas 41x34,5cm. Cond.: G
R. Kamman (verso etiket kunsthandel Roelofs), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs 50x60cm. Cond.: G
Frans Baayens (1896 - Enschede), olieverf op linnen, zeegezicht bij avond met tweemaster 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (cracele), zeegezicht met boten en figuren 25x32cm. Cond.: R
Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aquarel op papier, straffen van Japanse gevangenen 2518xm. Cond.: M
Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aquarel op papier, Japanse figuren (geisha's) 17x25cm. Cond.: M-R
(Verso) vam Strijen, olieverf op linnen, huisjes in Oostvoorne 41x63cm. Cond.: G
J.H. Hemken 19e eeuw, olieverf op paneel, kind met speelpaard in kinderstoel 27x35cm. Cond.: G
C.B. Huoijer ca. 1900, gemengde techniek op papier, gezicht op Parijs langs de Seine 32x20cm. Cond.: G
Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, winters stadsgezicht met fabriek en figuren 17x12cm. Cond.: U
Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, rokende fabrieksschoorsteen met kasteel op de achtergrond 18x11,5cm. Cond.: U
Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, wintergezicht met lopende man 18x11,5cm. Cond.: U
H.Schmitzbonn, olieverf op linnen, kirche von Grindelwald und Viecherhörner. 60x80 cm., Cond.:G
H.P. Steggerda, olieverf op linnen, bosgezicht met bospad 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, drie staartmezen 30x40cm. Cond.: G
Vier Japanse schilderwerken op rijstpapier 19e eeuw, aquarel op papier, Japanse berechting van gevangenen 25x18cm. Cond.: M-R
R. Schwarz, 25.12.04, Duitse school, olieverf op linnen, stilleven met rozen op kan 30x60cm. Cond.: R
Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, stadsgezicht met figuur en donkere wolken 18x11,5cm. Cond.: U
Corneille Guillaume (1922 Beverloo - ), drukwerk op linnen, vrouw met duif en kat 61x81cm. Cond.: G
Corneille Guillaume (1922 Beverloo - ), drukwerk op linnen, vrouw met duif 61x81cm. Cond.: G
Handingekleurde Franse atlaskaart "Tabula Aquitania complectens gubernationen Guiennae et Vasconia exhibita a Joh. Bapt Hommanno Norinberge", gravure op papier 58x49cm. Cond.: G
Indonesisch schilderij op zijde ca. 1950 verso Dewa Poetoeh Mokoh. Prachtige kwaliteit, verf op zijde 60x43cm. Cond.: G