Ring WG 750/000 bezet met een briljant solitair, 1.02 crt.W/PI, ø55, ca.2.9 gr.
GG 585/000 bezet met bloedkoraal. L 42 cm.
Labradoriet collier 4 rij, met slot GG 585/000. L.47 cm.
Broche GG 585/000 (antiek) model zeeuwse knop waarop een paar pareltjes.
Granaat armband 3 rij, sluiting RG 585/ 000 waarop 2 granaten. L.20cm.
Parelarmband 3 rij, met een GG 585/000 sluiting waarop een granaat. L. 20 cm.
Hanger GG585/000 met een blauwtopaas en een diamantje 0.015 crt.Zeer bijzonder
Zilveren slavenarmband met gouden applicatie van blaadjes, ca. 29 gr., Cond.:U
Oorstekers GG 585/000 bewerkte rand, bezet met een bloedkoraal, 1.5 gr.
Hanger zilver 925/000 verguld, ronde onyxplaat bezet met zirkonia ø 36 mm., 6.15 gr.
Ring GG 585/000 bezet met 7 blauwe en 12 witte saffieren. ø 48