10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

Zilv. ketting + hanger
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.

Ring sneeuwkwarts/blauwtopaas
Resultaat: 25 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een sneeuwkwarts en blauwtopaas ø58, ca. 8.7 gr.

Collier
Resultaat: 20 EUR

Ring amet/peridot
Resultaat: 20 EUR

Ring zilver 925/000 ø 53, bezet met amethist en peridot 11.6 gr.

Collier
Resultaat: 20 EUR

2 Zilveren kettingen
Resultaat: 15 EUR

Armband
Resultaat: 15 EUR

Armband van kwarts scarabeeën (mestkever) op elastiek