Leuke halfronde hanger GG585/000 bezet met diamant ca. 0.5 crt., ca.2.5 gr.
Ring zilver 925/000 gerodineerd, ø56 en een hanger zilver 925/000 gerodineerd beiden bezet met een amazoniet en blauwe diamanten. 25.5 gr.
Collier van zwarte parels met ingebouwd slot, 21 tussenbolletjes GG 585/000. L. 42 cm.
Ring zilver925/000 rose verguld,bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.
Ring WG 585/000 bezet met een briljant ca. 0.18 crt. ø 60 ca.10.60 gr.
Ring GG 585/000 bezet met een saffier en 10 briljantjes, ca.0.05 crt. ø 53
Ring GG 750/000 bezet met een briljant 0.78 crt.W/SI, ø55, ca.3.8 gr.
Ring RG 585/000 met een turkoois en rondom bezet met diamant. ø 53
Turkoois collier met 31 tussenbolletjes GG 585/000, slot WG 585/000. L. 44 cm.
Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rozenkwarts. ø51, ca.7.2 gr.
Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een sneeuwkwarts en blauwtopaas ø58, ca. 8.7 gr.
Ring zilver 925/000 bezet met een ruitvormige barnsteen 22x20 mm., ø 55