Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Hanger diam.
Startprijs 120 EUR

Leuke halfronde hanger GG585/000 bezet met diamant ca. 0.5 crt., ca.2.5 gr.

Boeren jade armband
Resultaat: 350 EUR

Armband boeren jade., met vlinderslot. L. 19 cm.

Hanger /ring
Startprijs 70 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, ø56 en een hanger zilver 925/000 gerodineerd beiden bezet met een amazoniet en blauwe diamanten. 25.5 gr.

Zwart parelcollier
Startprijs 325 EUR

Collier van zwarte parels met ingebouwd slot, 21 tussenbolletjes GG 585/000. L. 42 cm.

Collier
Startprijs 35 EUR

Collier gemaakt van rose staafjes koraal. L.50 cm.

Collier + Armband barnsteen
Resultaat: 180 EUR

Zeer apart collier en armband gemaakt van barnsteen, beide met sluiting GG 585/000. Collier L. 47cm., B.4 cm., armband L.20cm. B3 cm.

Jade collier + hanger
Resultaat: 375 EUR

Collier van jade bolsluiting GG 585/000 ( 21 jadebolletjes hebben GG tussenstukjes) waaraan een hanger GG 585/000 bezet met een jade druppel. L. 41-43 cm.

Ring zilv./rose verg.granaten
Startprijs 60 EUR

Ring zilver925/000 rose verguld,bezet met donkere Boheemse granaten. ø 56, ca,3.9 gr.

Ring GG/carneool
Startprijs 100 EUR

Ring GG 585/000 met een carneool bezet, ø50,

Ring WG/robijn/brilj
Startprijs 600 EUR

Ring WG 585/000 bezet met een ovale robijncabochon en 16 briljanten ca.0.96 crt.W/SI, ø57, ca. 3.2 gr.

Ring WG bril.
Startprijs 450 EUR

Ring WG 585/000 bezet met een briljant ca. 0.18 crt. ø 60 ca.10.60 gr.

Ring WG bril.
Startprijs 225 EUR

Ring WG 585/000 bezet met een briljant solitair. ø 57

Ring GG saf./bril.
Startprijs 180 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een saffier en 10 briljantjes, ca.0.05 crt. ø 53

Ring GG bril.
Startprijs 1.750 EUR

Ring GG 750/000 bezet met een briljant 0.78 crt.W/SI, ø55, ca.3.8 gr.



Ring GG turkoois
Startprijs 240 EUR

Ring GG 585/000 bezet met een turkoois. ø 57

Ring RG trukoois/diam.
Startprijs 250 EUR

Ring RG 585/000 met een turkoois en rondom bezet met diamant. ø 53

Turkoois collier
Startprijs 225 EUR

Turkoois collier met 31 tussenbolletjes GG 585/000, slot WG 585/000. L. 44 cm.

Ring rozenkw.
Startprijs 30 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd bezet met een rozenkwarts. ø51, ca.7.2 gr.

Sleutelhanger
Startprijs 20 EUR

Sleutelhanger verguld globe model. Decoratief.

Ring sneeuwkwarts/blauwtopaas
Resultaat: 25 EUR

Ring zilver 925/000 gerodineerd, bezet met een sneeuwkwarts en blauwtopaas ø58, ca. 8.7 gr.

Zilv. ring, Eillat
Startprijs 10 EUR

Zilveren ring sterling, bezet met een rechthoekige Eillat steen 19.1x7.2 mm.en 1 vierkante Eillat steen 8.7x8.7 mm., ø59.

Zilv. ring, barnsteen
Startprijs 15 EUR

Ring zilver 925/000 bezet met een ruitvormige barnsteen 22x20 mm., ø 55

Dameshorloge, double
Geen vanafprijs

Damespolshorloge Double, Commodoor kwarts, wit lederen band.

Ring, blauwe steen
Geen vanafprijs

Vergulde ring met zirkonia en een blauwe steen. ø 55.