Grote kristallen asbak met zilveren 835/000 montuur, ø19 cm., Cond.:U
Zilveren sigaretten etui 800/000 8x9x1 cm., ca. 81 gr. Cond.:G
Fraaie antieke vuurvergulde zilveren dienlepel met houten steel, ovale bak barokstijl, gehalte 13 Lot ( Duits) 812/000, L.41 cm., Cond.:U
Zilveren lepel met handgegraveerde bak en steel, Jaarletter: X:1857, 835/000, L.20 cm., ca. 34 gr.,Cond.:U
Sterling zilveren art-deco zakaansteker huls, 6.5x2.5 cm., ca. 22 gr.Cond.G
Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G
Zilveren gesp en zilveren broche, Zeeuwse klederdrachtmotief, ca. 54 gr. Cond.:U
Ebbenhouten breipenhouder met zilveren appliques, L. 17 cm.
Kristallen coupe op zilveren voet, ø15, H.11 cm., Cond.:U
3 Zilveren parfumflacons, India, bewerkt met koraal, ca. 142 gr., Cond.:U
Lage zilveren 835/000 tafelkandelaar met koordrand, H. 6 cm.,ø9 cm., Cond.:G