Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen vaas, zilver
Resultaat: 60 EUR

Kristallen bokaalvaas op vierkante voet met sterling zilveren kraag. H.21 cm., ø12 cm.. Cond.:U

3 Kralenbeursjes
Resultaat: 60 EUR

3 Antieke kralenbeursjes, waarvan 2 met zilveren beugeltje

Kristallen asbak, zilv. montuur
Resultaat: 60 EUR

Grote kristallen asbak met zilveren 835/000 montuur, ø19 cm., Cond.:U

Zilveren sigarettendoos
Resultaat: 60 EUR

Zilveren sigaretten etui 800/000 8x9x1 cm., ca. 81 gr. Cond.:G

2 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 55 EUR

2 Zilveren pillendoosjes, één handgegraveerd de andere voorzien van zeesterretjes, 2.5x3 cm., ca.27 gr., Cond.:U

4 Zilv. presenteerschaaltjes
Resultaat: 54 EUR

Vier Hollands zilveren miniatuur ovale presenteerschaaltjes, grote keur. 925/000 ca. 61gr. 6x5cm. Cond.: U

Zilveren opscheplepel
Resultaat: 50 EUR

Fraaie antieke vuurvergulde zilveren dienlepel met houten steel, ovale bak barokstijl, gehalte 13 Lot ( Duits) 812/000, L.41 cm., Cond.:U

Zilveren lepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren lepel met handgegraveerde bak en steel, Jaarletter: X:1857, 835/000, L.20 cm., ca. 34 gr.,Cond.:U

Art deco zakaansteker huls
Resultaat: 50 EUR

Sterling zilveren art-deco zakaansteker huls, 6.5x2.5 cm., ca. 22 gr.Cond.G

Zilv. miniatuur, slede
Resultaat: 45 EUR

Zilveren miniatuur van een slede met vaten. Buitenlands stuk antiek zilver ca. 93gr. Cond.: G

2 Plated dienbladen
Resultaat: 45 EUR

Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G

2 Delen zilver, kledendracht
Resultaat: 45 EUR

Zilveren gesp en zilveren broche, Zeeuwse klederdrachtmotief, ca. 54 gr. Cond.:U

5 Delen zilver
Resultaat: 45 EUR

Kavel zilver 800/000 bestaande uit: slalepel, 2 suikerscheppen, Jugendstil gebaksvork en een sardienvorkje, Cond.:G

Parfumflesje met zilver
Resultaat: 45 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren applicatie, voet en dop., met stopje. H.9.5 cm., Cond.:R

Zilveren peper&zout strooier
Resultaat: 45 EUR

Stel sterling zilveren peper en zoutstrooier met glazen inzet. H.8 cm., øvoet 4.5 cm., Cond.:G

Ebbenhout met zilv. schede
Resultaat: 45 EUR

Ebbenhouten breipenhouder met zilveren appliques, L. 17 cm.

Krist. coupe, zilv. voet
Resultaat: 40 EUR

Kristallen coupe op zilveren voet, ø15, H.11 cm., Cond.:U

5-Delig plated koffieset
Resultaat: 40 EUR

5-Delige plated koffieset 20e eeuw Cond.: G

3 Delen India zilver
Resultaat: 40 EUR

3 Zilveren parfumflacons, India, bewerkt met koraal, ca. 142 gr., Cond.:U

2 Kristallen vaasjes, zilv. rand
Resultaat: 40 EUR

Twee kleine kristallen vaasjes met zilveren montuur 925/000. Rond vaasje 6,5xø7cm. Cilindrisch vaasje 7xø4cm. Cond.: U

Silverplated schaal
Resultaat: 40 EUR

Oude plated kaasstolp Sheffield, rondom bewerkt, mooie kwaliteit 17x23x18cm. Cond.: G

Zilveren beugeltasje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren 835/000 tasbeugeltje met zilveren draagkettinkje, br. 8 cm., ca. 36 gr., Cond.:U

Flacon, zilver
Resultaat: 40 EUR

Lief antieke zilveren geurflacon met geurstift, H. 6 cm/., Cond.:U

Zilveren kaarsenkandelaar
Resultaat: 40 EUR

Lage zilveren 835/000 tafelkandelaar met koordrand, H. 6 cm.,ø9 cm., Cond.:G