Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Peper&Zout stel, zilv. wielen
Resultaat: 30 EUR

Delfts blauw peper en zoutstel met zilveren wieken. H. excl.wieken 5 cm., Cond.:U

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 26 EUR

Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x28x21cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 26 EUR

Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x28x18cm. Cond.: G

Zilveren asbak
Resultaat: 25 EUR

Hollands zilveren asbakje met voorstelling van een visser en zeilboot, jaarletter E: 1939. 835/000 ca. 42gr. 5x3x3cm. Cond.: U

4 Plated ijscoupes met lepel
Resultaat: 25 EUR

Vier Art Deco ijscoupes met lepels en glazen binnenbakjes in zeer goede staat 15xø9cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 25 EUR

Sterling zilver overlay taartschaal met bloemmotief 3xø28cm. Cond.: G

Djokja kandelaar
Resultaat: 25 EUR

Djoka zilveren kandelaartje 800/000 .4.5 cm., ø8.5 cm., ca. 60 gr., Cond.:U

Vaasje
Resultaat: 25 EUR

Zilveren vaasje met molenlandschap afbeelding, H.12 cm.

Plated koffiekan
Resultaat: 20 EUR

Prachtige plated koffiekan 20e eeuw 23x24x12cm. Cond.: G

Zilveren miniatuur kandelaar
Resultaat: 20 EUR

Zilveren miniatuurkandelaartje, Hollands, H.5 cm., ca.9 gr., Cond.:U

Zilveren port. beugel
Resultaat: 20 EUR

Hollands zilveren tasbeugeltje met 2 eikeltjes als sluiting, B.7 cm., ca.26 gr., Cond.:U

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 20 EUR

Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 3x23x23cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Resultaat: 20 EUR

Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x18x18cm. Cond.: G

Zilveren potloodhouder
Resultaat: 15 EUR

Antiek Hollands zilveren potloodhouder, 20e eeuw 830/000, ca. 16gr. Cond.: U

Zilveren briefopener
Resultaat: 15 EUR

Indonesisch zilveren 800/000 briefopener, aan beide zijden met de hand gegraveerd, L. 14 cm., ca.17 gr., Cond.:G

Lepel met 5 portretjes
Resultaat: 15 EUR

Hollands zilveren Koningshuislepel met 5 medaillons, L.12.5 cm., ca. 25 gr.

2 Zilveren vorkjes
Resultaat: 15 EUR

2 Zilveren 835/000 antieke Biedermeier vorkjes ca.25gr., Cond.:U

Silverplated kandelaar
Resultaat: 10 EUR

Silverplated kaarsenkandelaar 2e helft 20e eeuw H.: 26,5cm. Cond.: G

Zilveren miniatuur, molen
Resultaat: 10 EUR

Hollands zilveren miniatuurmolen 835/000 ca.9gr. Cond.: U