Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren kraag en dop. H. 11 cm., Cond.:U
Paar kristallen zwanen met zilveren montuur 835/000 L.10cm en 7 cm., Cond.U
3 Zilveren 800/000 ronde zoutbakjes op klauwpootjes, Duitsland ø 5.5 cm. H.3.5 cm., ca.136 gr., Cond.:U
2 Glazen strooiertjes met zilveren 900/000 dop., één met poezenkop, één met hazenkop, ca. 1920, Cond.:U
4 Sterling zilveren kandelaartjes, waarvan 2 restauratie en 1 reparatie behoeven. H.ca.6 cm.
6-Persoons plated visbestek 1e helft 20e eeuw Cond.: G
Prachtige plated 19e eeuwse 5-delig (schaaldieren) visbestek in originele cassette, mooi bewerkt 3x32x20cm. Cond.: G
Mooi Hollands zilveren 835/000 schuitvormig bonbon mandje opengezaagd met parelrand, MT.:A.Presburg & Zn.,Haarlem, Jaarletter: I:1968,14x9.5x5 cm., ca.67 gr., Cond.:U
Antieke Hollandse kristallen beschuitbus met zilveren 835/000 knop, chipjes van de rand, H.22 cm.,ø10 cm., Cond.:G
Antiek Hollands zilveren 835/000 tashaak, Haags, Jaarletter: H: 1867, ca. 30 gr., Cond.:U
Hollands biedermeier amandelgeslepen kristallen kaasstolp met onderschotel en zilveren dop. In zeer goede staat 19xø23cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 roomkan, MT.: VK: J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca. 1900, H.7 cm.,ø9 cm., ca.149 gr. Cond.:U
Kristallen ruitgeslepen suikercoupe op zilveren voet met zilveren suikerlepel 9xø11cm. Cond.: G
4-Delig plated koffieset Sheffield 20e eeuw in goede staat ø28cm. Cond.: G
Kavel van 8 zilveren en 4 silver-plated servetringen en vingerdoekringen. Gewicht zilver ca. 97 gr.
Engels sterling zilveren theezeef aan gedraaide houten handgreep op zilveren bakje, MT:BD, Jaarletter:A
Engels sterling zilveren asbak in de vorm van een centenbak, L.12 cm., ca. 91 gr., Cond.:G
Amsterdams zilveren835/000 papbordje, MT.:52V, W.S.Vet & zonen Amsterdam,Haarletter:Y: 1933, Minervakop A ø 15.5 cm., ca.109 grCond.:U
Oude plated koffiecomfoor 1e helft 20e eeuw, made in Sheffield England 31x24x12cm. Cond.: G
Antiek kristallen rechthoekig parfumflesje met zilveren dop, 800/000, met glazen stopje, 7x2x2 cm.,Cond.:U
Antieke Hollands zilveren 835/000 suikerstrooilepel Jaarletter: V: 1905, MT:Adrianus van Geelen, Schoonhoven
Antiek Hollands zilveren naaldenkoker handgegraveerd, 19e eeuw, L.10 cm.,ca. 14gr. Cond.:R
Antieke Hollands zilveren gesp, rijkelijk bewerkt. ca.26 gr. 1x6 cm., Cond.U
Kristallen bokaalvaas op vierkante voet met sterling zilveren kraag. H.21 cm., ø12 cm.. Cond.:U
Grote kristallen asbak met zilveren 835/000 montuur, ø19 cm., Cond.:U
Zilveren sigaretten etui 800/000 8x9x1 cm., ca. 81 gr. Cond.:G
2 Zilveren pillendoosjes, één handgegraveerd de andere voorzien van zeesterretjes, 2.5x3 cm., ca.27 gr., Cond.:U
Vier Hollands zilveren miniatuur ovale presenteerschaaltjes, grote keur. 925/000 ca. 61gr. 6x5cm. Cond.: U
Fraaie antieke vuurvergulde zilveren dienlepel met houten steel, ovale bak barokstijl, gehalte 13 Lot ( Duits) 812/000, L.41 cm., Cond.:U
Zilveren lepel met handgegraveerde bak en steel, Jaarletter: X:1857, 835/000, L.20 cm., ca. 34 gr.,Cond.:U
Sterling zilveren art-deco zakaansteker huls, 6.5x2.5 cm., ca. 22 gr.Cond.G
Zilveren miniatuur van een slede met vaten. Buitenlands stuk antiek zilver ca. 93gr. Cond.: G
Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G
Zilveren gesp en zilveren broche, Zeeuwse klederdrachtmotief, ca. 54 gr. Cond.:U
Kavel zilver 800/000 bestaande uit: slalepel, 2 suikerscheppen, Jugendstil gebaksvork en een sardienvorkje, Cond.:G
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren applicatie, voet en dop., met stopje. H.9.5 cm., Cond.:R
Stel sterling zilveren peper en zoutstrooier met glazen inzet. H.8 cm., øvoet 4.5 cm., Cond.:G
Ebbenhouten breipenhouder met zilveren appliques, L. 17 cm.
Kristallen coupe op zilveren voet, ø15, H.11 cm., Cond.:U
3 Zilveren parfumflacons, India, bewerkt met koraal, ca. 142 gr., Cond.:U
Twee kleine kristallen vaasjes met zilveren montuur 925/000. Rond vaasje 6,5xø7cm. Cilindrisch vaasje 7xø4cm. Cond.: U
Oude plated kaasstolp Sheffield, rondom bewerkt, mooie kwaliteit 17x23x18cm. Cond.: G
Zilveren 835/000 tasbeugeltje met zilveren draagkettinkje, br. 8 cm., ca. 36 gr., Cond.:U
Lage zilveren 835/000 tafelkandelaar met koordrand, H. 6 cm.,ø9 cm., Cond.:G