Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Roomstelletje 148
Roomstelletje

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Krist. schotel, zilv. beugel 72
Krist. schotel, zilv. beugel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Kristallen kaasstolp, zilv. knop 197
Kristallen kaasstolp, zilv. knop

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bijbel, dubbele sloten 305
Bijbel, dubbele sloten

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Kristallen sigarenbeker, zilv. voet 255
Kristallen sigarenbeker, zilv. voet

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Kris. peresenteerschaal, zilv. 63
Kris. peresenteerschaal, zilv.

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Zilveren pijpje 95
Zilveren pijpje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Warmhoud pan 146
Warmhoud pan

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Karaffen met zilver 365
2 Karaffen met zilver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Zilveren beeldjes 22
2 Zilveren beeldjes

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren kapset 114
Zilveren kapset

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Hollands zilv. portemonnee 100
Hollands zilv. portemonnee

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Zilv.intkstel 38
Zilv.intkstel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilv. theeduimpje 216
Zilv. theeduimpje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Olifant met zilver 265
Olifant met zilver

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren schaaltje 331
Zilveren schaaltje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tafelopzet zilver 363
Tafelopzet zilver

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Trancheerset, 19e eeuw 13
Trancheerset, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6 Lepeltjes, 12 vorkjes, zilver 64
6 Lepeltjes, 12 vorkjes, zilver

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Plated servies op dienblad 98
Plated servies op dienblad

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Presenteerschaal, zilv. beugel 115
Presenteerschaal, zilv. beugel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
10 Zilveren dessertmessen 138
10 Zilveren dessertmessen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren visschep 168
Zilveren visschep

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gemberpot, zilv.knop 341
Gemberpot, zilv.knop

Resultaat:

90 EUR