6-Persoons Zilveren bestek Holland. Cassette bestaande uit; 6 tafellepels, 6 tafelvorken, 6 tafelmessen, 6 dessertlepels, 6 dessertvorken, 6 dessertmessen, aardappellepel, vlalepel, groentelepel, vlee...
Zeer fraaie antiek zilveren theepot met bijbehorende roomkan en suikerbakje, 2e gehalte, gecompletteerd met Hollands zilveren rechaud, 835/000 Amsterdam.Comfoor ca. 215 gr., servies ca. 820 gr., Cond....
Prachtige antieke bijbel en psalmenboek met uitgebreid gegraveerd zilveren beslag waaronder sloten en hoeken, Hollands, MT: Kooiman,Schoonhoven, Jaarletter:K:1844, 16x10x6.5cm., Cond.:U
3-Delig Hollands zilveren theeservies van zilverfabriek Voorschoten, jaarletter S: 1928, 2e gehalte, Grootkeur, gewicht 806 gr. inclusief houten handgrepen. Cond.:G
Mooi 3-delig zilveren theeservies met parelrand, houten greep en knop op de theepot. Begin vorige eeuw Engeland 925/000 ca. 628gr. Cond.: U
Ovaal dienblad met ajour gezaagde zilveren rand. Jaarletter G: 1976, 835/000 45x33cm. Cond.: U
Fraaie antieke zilveren 835/000 tafelstrooier met blauwglazen inzet, versierd met guirlandes en ramkoppen. Voorzien van keur buitenlandse werken. Gew.zilver ca.106 gr. H.16 cm., ø 6 cm., Cond.:U
Antieke vuurvergulde zilveren Jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:U
Hollands zilveren 835/000 trekpot, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten 1859-1924, Jaarletter: K 1869.
ca. 279 gr., Cond.:U
Hartvormige zilveren geurdoos met Oosterse ornamenten, voorzien van oude belastingstempel buitenlandse werken, 8x6 cm., ca.220 gr. Coind.:U
Hollands zilveren 925/000 theetrekpotje met parelrand, MT.:J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten, ca.1900, H.14 cm., ca.320 gr. Cond. :U
Bijzondere set, kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop en kristallen mosterdpot op zilveren voet met zilveren deksel en greep. Hollands keur, 835/000, Jaarletter X: 1857, H. ca. 1...
Bijzonder mooie Hollands zilveren 835/000 visschep rond 1850, MT.:Leendert van Voorst, Utrecht, L.32 cm., ca.152 gr., Cond.:U
Zilveren theepot 835/000 met ebbenhouten handvat op gewelfde voet,bewerkt met handgravure, H 17 cm.,ø12 cm.,ca. 615 gr.,Con.:U
Grote staande 5-lichts kandelaar,zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G
Grote staande 5-lichts kandelaar, zilverkleurig, 21e eeuw nieuwwaardig 163x58x38cm. Cond.: G
Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G
Engelse sterling zilveren antieke spiegel met florale,vogelmotieven en put. Midden 1800, ca.30x40 cm., Behoeft restauratie.
2 Fraaie antieke geslepen kristallen karaffen op zilveren voet met parelrand motief. H.36 cm., ø10 cm., Cond.:U
Hollands zilveren suikerpot en roomkannetje, 1e gehalte, Jaarletter: Z, 1959, MT: van Kempen, Minervakopje: B: Utrecht, ca. 420 gr., Cond.:U
Engels zilveren 925/000 theepot met ebbenhouten handvat ,op parelrand voet H.14 cm.,ø13 cm., ca.400gr., Cond.:R
Gegoten zilveren beugeltas aan jasseronketting met 14 wapenschildmotieven 835/000, Jaarletter: H:1917, Minervakopje F:Leeuwarden, beugelbreedte 15 cm., Cond.:U
Blauwglazen bonbonsschaal in zilveren montuur op zes pootjes met guirlandes motief. ø15, H.4.5 cm., Cond.:U
Antwerps zilveren 800/00 presenteerschaal met geschulpte rand op 3 voetjes. ø21.5 cm., ca. 375 gr., Cond.:U
Klassiek 3-delig roomstel. Zilvergehalte 835/000, importeursteken: DA+, Fa.Aubert, bladmaat 20x14.5 cm., ca.309 gr.
Kristallen schaal Villeroy en Boch, met antiek zilveren hengsel, MT.:onleesbaar, ø 29cm., Cond.:U
Fraaie klokvormige kristallen kaasstolp op kristallen onderschotel met schulprand,Stolp voorzien van zilveren knop met parelrand. stolp ø17 cm., schotel ø26 cm., Kleine beschadigingen aan schotelrand....
Antieke Duitse bijbel Paderborn 1862 in fraaie lederen band met zilveren beslag Cond.: G
Kristallen geëtste sigarenbeker met luciferhouder op zilveren voet. Geplaatst op zilveren voet voorzien van 3 ivoren voetjes. 835/000 Hollands Cond.: G
Fraaie kristallen ruitgeslepen presenteerschaal met antiek Hollands zilveren 835/000 beugel, invoerletter: V, MT.:AF4, A.Fontani, Amsterdam, ø 29 cm.,kleine chips, Cond.:G
Antiek Hollands zilveren scheepjes pijpje met benen mondstuk, aan zilveren ketting. Cond.:U
Grote plated warmhoud comfoor 20e eeuw met houten steel in Empire stijl 28x43xø26cm. Cond.: U
2 Antieke geëtste karaffen meander motief, met Hollands zilveren stop en kraag. Van één stop glas beschadigd. H.27 cm.,ø11 cm., Cond.:G
2 Javaans Indisch zilveren beelden, echtpaar,sierlijk gemodelleerd, H.21 cm.,Cond.: U
Zilveren 925/000 kapstellen: 2 handspiegels, een haarborstel en 2 kledingborstels.Engeland ca. 1920, Cond.:U
Antiek schildpadportemonnee met zilveren applicatie 7.5x6 cm. Cond.:U
Voor de verzamelaar !!
Hollands zilveren 835/000 inktstel. Zilveren houder waarin 2 kristallen flacons met zilveren dop. Grootkeur. 1 Kristallen flacon defect.
Hollands zilveren 835/000 theeduimpje, Jaarletter: N:1822, ca.8 gr., Cond.:U
Ebbenhouten olifant met zilveren omhulsel, bezet met diverse halfedelsteentjes, L. 12 cm.,H 15 cm., Cond.:G
Engels opengewerkt zilveren bakje met fruitmotief gravé, H.4cm., ø14 cm., ca.125 gr., Cond.:U
Engels sterling zilveren tafelopzet met parelrand, H. 15 cm., ø 14.5 cm., 231 gr. (voet gevuld?) Cond.:G
Antiek trancheercouvert met handgegraveerde zilveren heften, 19e eeuw. L.40 + 30 cm., Cond.:G
12 Hollands zilveren 835/000 taartvorkjes met bijbehorende 6 lepeltjes. Vrijwel ongebruikt, MT.:van Kempen, Jugendstill, ca. 228 gr., Cond.:U
6-Delige plated koffie- en theeservies E.p.n.s. Sheffield. Rijk bewerkt met barok vormgeving Cond.: G
Kristallen presenteerschaal, ruitjesslijpsel met Hollands zilveren 835/000 hengsel Amsterdam, Jaarletter: B: 1911, ø 27 cm., Cond.:U
10 Hollands zilveren 835/000 dessertmessen, model "filet", Jaarletter: Z, 1959. Cond.:G
Zilveren taartschep. MT: onleesbaar Berlijn, Keur: "Beer in rond contour". gedateerd voor 1880. Handgegraveerd ca. 60gr.