Twee oude vergulde houten Thaise monnikken beeldjes, ingelegd met spiegeltjes. Bij deze beeldjes werd over het hoofdje gewreven voor geluk 19x21x13cm. en 19x20x11cm. Cond.: G
Twee grote oude Indonesische figuren van gegoten cement 1e helft 20e eeuw (of ouder); 1x beeld met hoofd eraf (hoofd is wel aanwezig), 1x licht beschadigd. Mooie kwaliteit H.: 63cm. Cond.: R
Bronzen figuur van Athene met boog op marmeren sokkel, gesigneerd F. Nachtmann München 20e eeuw 37x31x20cm. Cond.: G
"F.G. Beck", bronzen figuur van een smid met hamer en aambeeld op marmeren sokkel 20e eeuw 51x15x13cm. Cond.: G
Twee antieke compositie figuren op houten sokkel ca. 1890. "Le Semeur" en "La Moissonneuse" 30xø9cm. Cond.: G
Bronzen jockey op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Moreau 22x29x10cm. Cond.: G
Massief bronzen ovale plaquette met putto afgebeeld 20e eeuw 0,6x10,5x13cm. Cond.: G
Oud Art-Deco presse-papier met compositie metalen mus en bruin marmeren voet 9x14x8cm. Cond.: G
Twee Franse 4-lichts compositie metalen kandelaren, afgebeeld Griekse dames uit de oudheid ca. 1880. Gerestaureerd 65x26x26cm. Cond.: G
Ch. Perron (Charles Theodore 1862-1934), bronzen figuur met 2 putti 's dragende een gevlochten mand. Staand op rood marmeren voet 28x22x13cm. Cond.: G
Twee religieuze kerkelijke figuren ca. 1800 van lindenhout met mooi gedrapeerde kleding uitgewerkt 47-48cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd beeld (A del Perugi?) gemaakt uit alabast. Voorstellend ouderlijk echtpaar ca. 1900, geheel staand op vierkante alabasten voet H.: 36cm. Cond.: G
Grote kopergeslagen wanddecoratie 19e eeuw van een engelenhoofd met vleugels. Engel heeft de ogen gesloten en de onderkant bevat 2 oude bevestiginsgaten 52x44x25cm. Cond.: G
Bronzen beeld, Prof. Otto Poertzel (1876-1963), voorstellend een opstijgende adelaar met gespreide vleugels en neturalistisch verendek. geheel staand op marmeren sokkel 47x61cm. Cond.: G
Bronzen beeld, Jeremias Christensen (1859-1908 Deense kunstenaar), voorstellend een herdersjongen met stok in de hand en doek om het lichaam H.: 48cm. Cond.: G
Grote bronzen herdershond met marmeren sokkel 21e eeuw 34x31x14cm. Cond.: G
Massief bronzen figuur van een Afro-Amerikaanse jongen met sigaar en stok op marmeren sokkel ca. 1920. Onduidelijk gesigneerd (Baltum?), mooie patina in zeer goede staat.
Grote marmeren papegaai op marmeren sokkel 20e eeuw met messing pootjes. Staart is gelijmd 39x28x22cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 van een smid met engel. Bronzen patina in zeer goede staat 45x25x15cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw in gewaad met drietand, opschrift "De Zee". Achter mist een stukje 67x22x24cm. Cond.: R
2 Beelden van kindergezichten (jongen en meisje) ca. 16x12x11cm. Cond.: G
Antieke bronzen Perzische wierook-hangbrander (mogelijk Tibet), mooi uitgewerkt, 2 kettingen missen 35xø26,5cm. Cond.: G