Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

10. Januariveiling 2012

Veiling op vrijdag 13 januari 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Thaise monniken beeldjes
Resultaat: 60 EUR

Twee oude vergulde houten Thaise monnikken beeldjes, ingelegd met spiegeltjes. Bij deze beeldjes werd over het hoofdje gewreven voor geluk 19x21x13cm. en 19x20x11cm. Cond.: G

2 Beelden
Startprijs 200 EUR

Twee grote oude Indonesische figuren van gegoten cement 1e helft 20e eeuw (of ouder); 1x beeld met hoofd eraf (hoofd is wel aanwezig), 1x licht beschadigd. Mooie kwaliteit H.: 63cm. Cond.: R

Houten beeld
Resultaat: 25 EUR

Afrikaans houten beeld 20 eeuw, Oceanië 59x14x13cm. Cond.: G

Bronzen beeld, F. Nachtmann
Resultaat: 315 EUR

Bronzen figuur van Athene met boog op marmeren sokkel, gesigneerd F. Nachtmann München 20e eeuw 37x31x20cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Beck
Resultaat: 180 EUR

"F.G. Beck", bronzen figuur van een smid met hamer en aambeeld op marmeren sokkel 20e eeuw 51x15x13cm. Cond.: G

2 Samac beelden
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke compositie figuren op houten sokkel ca. 1890. "Le Semeur" en "La Moissonneuse" 30xø9cm. Cond.: G

Beeld, ruiter te paard
Startprijs 180 EUR

Bronzen jockey op marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd Moreau 22x29x10cm. Cond.: G

Bronzen beeld, hond
Startprijs 120 EUR

Massief bronzen Ierse setter 20e eeuw 11x9x5cm. Cond.: G

Bronzen plaquette, putto's
Startprijs 75 EUR

Massief bronzen ovale plaquette met putto afgebeeld 20e eeuw 0,6x10,5x13cm. Cond.: G

Presse-papier vogel
Resultaat: 60 EUR

Oud Art-Deco presse-papier met compositie metalen mus en bruin marmeren voet 9x14x8cm. Cond.: G

2 Kandelaren met figuren
Startprijs 240 EUR

Twee Franse 4-lichts compositie metalen kandelaren, afgebeeld Griekse dames uit de oudheid ca. 1880. Gerestaureerd 65x26x26cm. Cond.: G

Bronzen beeld, man met putti
Startprijs 300 EUR

Ch. Perron (Charles Theodore 1862-1934), bronzen figuur met 2 putti 's dragende een gevlochten mand. Staand op rood marmeren voet 28x22x13cm. Cond.: G

2 Houten beelden ca. 1800
Startprijs 500 EUR

Twee religieuze kerkelijke figuren ca. 1800 van lindenhout met mooi gedrapeerde kleding uitgewerkt 47-48cm. Cond.: G

Albasten figuur
Startprijs 380 EUR

Onduidelijk gesigneerd beeld (A del Perugi?) gemaakt uit alabast. Voorstellend ouderlijk echtpaar ca. 1900, geheel staand op vierkante alabasten voet H.: 36cm. Cond.: G

Kopergeslagen engelenhoofd
Startprijs 300 EUR

Grote kopergeslagen wanddecoratie 19e eeuw van een engelenhoofd met vleugels. Engel heeft de ogen gesloten en de onderkant bevat 2 oude bevestiginsgaten 52x44x25cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR

Bronzen beeld, Prof. Otto Poertzel (1876-1963), voorstellend een opstijgende adelaar met gespreide vleugels en neturalistisch verendek. geheel staand op marmeren sokkel 47x61cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 500 EUR

Bronzen beeld, Jeremias Christensen (1859-1908 Deense kunstenaar), voorstellend een herdersjongen met stok in de hand en doek om het lichaam H.: 48cm. Cond.: G

Bronzen beeld, hond
Startprijs 120 EUR

Grote bronzen herdershond met marmeren sokkel 21e eeuw 34x31x14cm. Cond.: G

Afro-Amerikaanse jongen
Startprijs 170 EUR

Massief bronzen figuur van een Afro-Amerikaanse jongen met sigaar en stok op marmeren sokkel ca. 1920. Onduidelijk gesigneerd (Baltum?), mooie patina in zeer goede staat.

Marmeren papegaai
Startprijs 180 EUR

Grote marmeren papegaai op marmeren sokkel 20e eeuw met messing pootjes. Staart is gelijmd 39x28x22cm. Cond.: G

Smid met engel
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen figuur ca. 1890 van een smid met engel. Bronzen patina in zeer goede staat 45x25x15cm. Cond.: G

Vrouw in gewaad
Resultaat: 250 EUR

Groot bronzen figuur 19e eeuw voorstellend een vrouw in gewaad met drietand, opschrift "De Zee". Achter mist een stukje 67x22x24cm. Cond.: R

2 Kindergezichten
Startprijs 60 EUR

2 Beelden van kindergezichten (jongen en meisje) ca. 16x12x11cm. Cond.: G

Bronzen wierooklamp
Startprijs 35 EUR

Antieke bronzen Perzische wierook-hangbrander (mogelijk Tibet), mooi uitgewerkt, 2 kettingen missen 35xø26,5cm. Cond.: G