Map Glanerbrug met (oude) kaarten, documentatie, krantenknipsels en foto's
50 Stuiver Bataafse republiek 1808,Lodeijwk Napoleon, Grote bij, mooie patina Cond.: PR-
Gouden munt van 10 Gulden uit 1832 Willem I,, geslagen te Utrecht. Munt is in goede conditie. ca. 6,7gr. Cond.: ZF+
2 Bankbiljetten; 1x 500 Gulden Nederland 1930 F+ en 1x 1000 Gulden Nederland 1931 F-
Gouden rozenobel zonder jaar Edward IV England ZF
Gouden Arcadius N.R staan op een gevange, Solidus AV Oost Rom. Rijk 383-408 N.Chr. ZF- , UK 165.4, gevonden bij Munster Duitsland
Karel V 1506-1555 Antwerpen Karolus goudgulden, Spaanse Nederlanden Cond.: F
Gouden 1 zechino z.j. 17e eeuw Italië, Venetië, zeer zeldzaam
Verzameling België in drie DAVO-Albums; gebruikt; ongebruikt en postfris materiaal uit de jaren 1849-1968. Begint met spaarzaam gebruikt klassiek materiaal (Yvert no's 2,5,6,7 en 11) en vervolgt met e...
1 Zwarte multoband met een verzameling poststukken met zeepoststempels waaronder PAQUEBOT, scheepstempels etc. ook buitenlands.
Album met ca. 1000 oude en zeer oude kaarten Rotterdam, allen verschillend