11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00  |  Veiling afgelopen

1581 Resultaten
Kavel: 1

Zilveren rijder Zeeland 1757

Resultaat: 150 EUR

Zilveren rijder uit Zeeland 1757, Cond.: ZF+

Kavel: 2

Daalder Zeeland 1687

Resultaat: 170 EUR

Daalder Zeeland 1687, Cond.: P-

Kavel: 3

Zilveren rijder Utrecht 1789

Resultaat: 120 EUR

Zilveren rijder Utrecht 1789, Cond.: ZF+

Kavel: 4

3 Gulden 1793 Utrecht

Resultaat: 40 EUR

Munt van 3 Gulden 1793 Utrecht, gietgal aan de rand. Cond.: ZF

Kavel: 5

Kruisrijksdaalder Utrecht 1568

Resultaat: 140 EUR

Bourgondische kruisrijksdaalder Utrecht 1568, Cond.: ZF+

Kavel: 6

Halve zilveren rijder Utrecht 1782

Resultaat: 100 EUR

Halve zilveren rijder Utrecht 1782, Cond.: ZF+

Kavel: 7

Leeuwendaalder Utrecht 1616

Resultaat: 60 EUR

Leeuwendaalder Utrecht 1616, Cond.: ZF-

Kavel: 8

Leeuwendaalder Utrecht 1641

Resultaat: 40 EUR

Leeuwendaalder Utrecht 1641, Cond.: F/ZF

Kavel: 9

Leeuwendaalder Utrecht 1614

Resultaat: 50 EUR

Leeuwendaalder Utrecht 1614, Cond.: ZF-

Kavel: 10

Leeuwendaalder Holland 1598

Resultaat: 80 EUR

Leeuwendaalder Holland 1598, Cond.: P

Kavel: 11

Zilveren dukaat Utrecht 1790

Resultaat: 110 EUR

Zilveren dukaat Utrecht 1790, Cond.: P

Kavel: 12

Kruisdaalder Zeeland 1584

Resultaat: 1.500 EUR

Bourgondische kruisdaalder Zeeland 1584, erg zeldzaam, Cond.: ZF

Kavel: 13

Rijksdaalder Zeeland 1623

Resultaat: 90 EUR

Rijksdaalder Zeeland 1623, mooie patina, Cond.: ZF

Kavel: 14

Daalder Utrecht 1685

Resultaat: 70 EUR

Daalder Utrecht 1685, Cond.: ZF

Kavel: 15

Halve leeuwendaalder Utrecht 1647

Resultaat: 50 EUR

Kavel: 16

Zilveren dukaat Utrecht 1763

Resultaat: 130 EUR

Zilveren dukaat Utrecht 1763, Cond.: P+

Kavel: 17

Zilveren dukaat Zeeland 1660

Resultaat: 100 EUR

Zilveren dukaat Zeeland 1660, Cond.: ZF-

Kavel: 18

1 Gulden Utrecht 1762

Resultaat: 30 EUR

1 Gulden Utrecht 1762, mooie patina, Cond.: P

Kavel: 19

10 Stuiver Utrecht 1781

Resultaat: 70 EUR

10 Stuiver Utrecht 1781, mooie patina, Cond.: P

Kavel: 20

Scheepjesschelling Utrecht 1786

Resultaat: 30 EUR

Scheepjesschelling Utrecht 1786, Cond.: ZF+

Kavel: 21

2x Rijdersschelling Utrecht

Resultaat: 20 EUR

2x Rijdersschelling Utrecht 1680 en 1682, Cond.: F

Kavel: 22

Halve gouden rijder Utrecht 1750

Resultaat: 375 EUR

Halve gouden rijder Utrecht 1750, Cond.: ZF

Kavel: 23

Gouden rijder Utrecht 1751

Resultaat: 800 EUR

Gouden rijder Utrecht 1751, Cond.: ZF+

Kavel: 24

Gouden dukaat Utrecht 1792

Resultaat: 170 EUR

Gouden dukaat Utrecht 1792, iets gebogen, Cond.: ZF+