Kavel van 12 munten Nederlands Indië en Sumatra Engels waaronder duiten Java 1809-1811-1812, Kepings Sumatra en Celbes, 5x Indië Batan 1822-1834 Cond.: FR
Kavel van 27 munten Nederlands Indië bestaande uit 1/2 duiten, 1/2 centen, 2,5 centen, duiten, en centen 1808-1945 Cond.: F-ZF-PR-UNC
5 Munten Nederlands Indië, 1x 1 Gulden 1802 (scheepjesgulden), 1/2 gulden, 1/4 gulden, 1/8 gulden, 1/16 gulden Cond.: P
3 Bonken Nederlands Indië VOC, 2x 1 stuiver 1796 en 1x 1 stuiver 1797 Cond.: FR-ZF
2x Zilveren Ropy Ned. Indië 1766 en 1808 Cond.: ZF+ en ZF
4 Munten Nederlands Indië, 1 gulden 1840, 1/2 gulden 1826, 1/4 gulden 1826 en 1/2 gulden 1827 Cond.: F+, ZF+ en P
Kavel van 5 munten Bayern; 1x 5 Mark Bayern 1907, Cond.: P, 1x 3 Mark Bayern 1909, Cond.: P-, 1x 2 Mark Bayern 1904, Cond.: ZF+, 1x 3 Mark Bayern 1911, Cond.: P, 1x 2 Mark Bayern 1911, Cond.: P+
Kavel van 2 munten; 1x 5 Mark Bayern 1876, Cond.: ZF, 1x 2 Mark Bayern 1876, Cond.: ZF
2 Munten; 1x munt van 1/2 Gulden Bayern 1838, Cond.: F/ZF, 1x 1 Kreuzer Bayern 1832, Cond.: UNC
3 Reichsmark Lübeck 1926 A, "700 jahre reichseinheit Lübeck"Cond.: UNC-
5 Mark Meissen 1929 "Tausend Jahre Burg und stadt Meissen" Cond.: P
5 Reichsmark, "1919-1929 11 August D", Hindenburg, Cond.: ZF+
2 Munten; 1x 5 Reichsmark Reinlande 1925 A, Cond.: P-, 1x 3 Reichsmark 1925 A Rheinlande, Cond.: ZF+
Kavel van 5 munten; 1x 1 Mark 1924 G(P), 2x 5 Reichsmark 1934 F (ZF+), 1935 A (P-), 1x 50 Reichspfennig 1940 B (ZF), 1x 2 Reichsmark 1934 J Garnisonkirchen (ZF)
5 Reichsmark 1934 Shiller "Friedrich Schiller 1759 - 1934", Cond.: ZF+
2 Reichsmark 1934 Shiller "Friedrich Schiller 1759 - 1934", Cond.: ZF/P
2 Munten; 1x 2 Reichsmark 1926 F, Cond.: P, 1x 1 Reichsmark 1926 A, Cond.: P
2 Munten; 1x 2 Reichsmark 1933 J, Cond.: ZF, 1x 5 Reichsmark 1933 A "Maarten Luther", (rand iets beschadigd) Cond.: P-
20 Mark Getto Litzmannstadt (Lodz) 1943, uiterst zeldzaam Cond.: P
10 Mark Getto Litzmannstadt (Lodz) 1943, uiterst zeldzaam Cond.: P
5 Mark Getto Litzmannstadt (Lodz) 1943, uiterst zeldzaam Cond.: P-
Kavel van 4 Munten; 1x 100 Franken 1955 Saarland, Cond.: P-, 1x 50 Franken Saarland 1954, Cond.: ZF, 1x 20 Franken 1954 Saarland, Cond.: ZF, 1x 10 Franken 1954 Saarland, Cond.: ZF/P.
Kavel van 3 munten Hindenburg; 2x 5 Mark 1936 D, 1934 A (met hakenkruis), 1x 2 mark 1939 A, Gem. Cond.: P, mooie patina!
Kavel van 4 munten met hakenkruizen; 1x 10 reichspfennig 1938 A, 1x 5 reichspfennig 1938 A, 1x 2 reichspfennig 1939 E, 1x 1 reichspfennig 1939 A
Kavel van 5 munten; 1x 1 rentenpfennig 1923 A(P), 1x 1 reichspfennig 1931 A, 1x 2 rentenpfennig 1924 A, 1x 2 reichspfennig 1924 J, 1x 4 reichspfennig 1932 A
Kavel van 13 munten; 1x 1/2 Mark 1919 A(FDC-), 5x 10 Pfennig 1917, 1918, 1921, 1942 A, 1948 F, 4x 5 Pfennig 1915 J, 1917, 1919 A, 1940 G, 3x 1 Pfennig 1917 A, 1942 A, 1945 F,
Kavel van 3 munten,18 Grossen Brandenburg 1684 cond.:ZF- en 2.5 Kreuzer 1767 Brandenburg cond F/ZG, 2 Grossen 1659 Brandenburg cond.; P-
36 Grote Bremen 1859, Cond.: ZF+, gepoetst, onregelmatige rand.
Kavel van 3 munten,30 Kreutzer Bayreuth 1735 Cond.:ZF-/ZF en 20 Kreutzer Bayreuth 1765 Cond.;ZF- en 20 Kreutzer Bayreuth 1766 Cond.: ZF-
Kavel van 5 munten alle Bremen W.O. 1/2 groot 1789 Cond.:FR/ZR, en 1/2 Groten 1841 Cond.: UNC, en 2 1/2 Schwaren 1797 Cond.: FR/ZF, en 1 Schwaren 1859 Cond.: UNC, en 2 1/2 Schwaren 1853 Cond.: ZF+
Kavel van 5 munten, allen Bremen: 1x 3 Groote 16?? (F), 1x Groot 1744 (F/ZF), 1x Groote 1751 (F+), 1x Groote 1740 (F), 1x Groote 1840 (P),
Kavel van 2 munten Beide Preussen 1x 5 mark 1901 Cond.: ZF/PR, 1x 2 mark 1901 Cond.: UNC
Kavel van 2 munten Preussen; 1x 3 Mark 1910 (PR-), 1x 3 Mark 1911 (PR)
Kavel van 6 munten Preussen; 2x 3 Mark 1913 (PR en PR+), 2x 2 Mark 1913 (PR en ZF/PR), 1x 5 Mark 1914 PR-/PR, 1x 3 Mark PR-/PR
Kavel van 3 munten Preussen; 1x 5 Mark 1904 (ZF/PR), 1x 3 Mark 1908 (PR-), 1x 2 Mark 1902 (ZF+)
Duitsland kavel van 7 munten. 1/2 mark 1914a Cond.:Pr, 1 mark 1914J (FDC) 10 Pfennig 1889E (ZF), 25 Pfenning 1910E (FDC), 20 Pfenning 1892e (ZF+), 10 Pfennig 1912j (PR), 5 Pfennig 1912D (ZF).
Kavel van 3 munten alle Preussen 1x 2 mark 1888A Cond.: PR/FDC, 5 mark 1875b (ZF), 2 mark 1876a (ZF)