Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

11. Maartveiling 2012

Veiling op zaterdag 10 maart 2012 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Boeken WO I en WO II
Resultaat: 22 EUR

3 Boeken WO I en WO II; 1x Oorlogszakboekje 22e regiment infanterie 1905 met aantekeningen en penning van Kreveln Cornelis Johannes Wilhelmus 22 regiment. 1x Eisenhower was mijn baas Kay Summersby, 3e...

2x Rijdersschelling Utrecht
Resultaat: 20 EUR

2x Rijdersschelling Utrecht 1680 en 1682, Cond.: F

6 Duiten Overijssel
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 6 duiten Overijssel 1741(P), 1768, 1766, 1702,1753 en 1x onleesbaar. Gem. Cond.: F/ZF

Snaphaanschelling Friesland 16??
Resultaat: 20 EUR

Snaphaanschelling Friesland 16??, Cond.: F

Arendschelling Zwolle, zonder jaar
Resultaat: 20 EUR

Arendschelling Zwolle, zonder jaar, Cond.: F

Rijderschelling Groningen Stad 1691
Resultaat: 20 EUR

Rijderschelling Groningen Stad 1691, Cond.: F/ZF

2,5G 1848 Willem II
Resultaat: 20 EUR

Munt van 2,5G Nederland uit 1848 Willem II, ca. 24,85gr. Cond.: ZF+

2,5G 1874 Willem III
Resultaat: 20 EUR

Munt van 2,5G Nederland uit 1874 Willem III (zwaard), ca. 25gr. Cond.: ZF+

1 Gulden 1847
Resultaat: 20 EUR

Munt van 1G Nederland uit 1847 Willem II, ca. 9,8gr. Cond.: ZF-

Serie euromunten
Resultaat: 20 EUR

Serie euromunten en Beatrix munten waarvan enkele gepolijste stempel

2 Munten 1926 Reichsmarken
Resultaat: 20 EUR

2 Munten; 1x 2 Reichsmark 1926 F, Cond.: P, 1x 1 Reichsmark 1926 A, Cond.: P

3 Munten Hindenburg
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 3 munten Hindenburg; 2x 5 Mark 1936 D, 1934 A (met hakenkruis), 1x 2 mark 1939 A, Gem. Cond.: P, mooie patina!

4 Munten, hakenkruizen
Resultaat: 20 EUR

Kavel van 4 munten met hakenkruizen; 1x 10 reichspfennig 1938 A, 1x 5 reichspfennig 1938 A, 1x 2 reichspfennig 1939 E, 1x 1 reichspfennig 1939 A

5 Munten Hessen
Resultaat: 20 EUR

5 Munten Hessen waaronder; 1x 2 Albus 1708 B/B PR en 1x 5 Kreuzer 1763 AK ZF+.

2x 100 Francs 1986-1987 Frankrijk Piedfort
Resultaat: 20 EUR

2 Munten van 100 Francs Frankrijk Piedfort 1986 PR+ en 1987 PR

24 Munten Oostenrijk
Resultaat: 20 EUR

24 Munten Oostenrijk 20e eeuw waaronder ook enkele zilveren

11x 5 Franc Zwitserland UNC
Resultaat: 20 EUR

11 UNC Munten van 5 Francs Zwitserland tussen 1974-1989

12 Munten USA (1 en 1/2 dollar)
Resultaat: 20 EUR

12 Munten USA; 5 munten van 1 dollar en 7 munten van 1/2 dollar

30 Gemixde munten Canada 20e eeuw
Resultaat: 20 EUR

30 Gemixde munten Canada 20e eeuw

42 Munten Finland
Resultaat: 20 EUR

42 Munten Finland waarvan 29 munten 20e eeuw allerlei kwaliteiten en 13x euromunten UNC.

9 Zilveren munten Guernsey
Resultaat: 20 EUR

9 Zilveren munten Guernsey waaronder 2 pounds uit 1986, 1987 en 2x 1989. Tevens 25 cents uit 1972, 1977, 1978 (Proof), 1980 en 198.

Katholieke Illustratie 7 banden
Resultaat: 20 EUR

Jaargangen Katholieke Illustratie 7 banden, 1951 etc.

Ca. 30 boeken koningshuis
Resultaat: 20 EUR

Doos met ca. 30 boeken over het koningshuis

33 Boeken WO II
Resultaat: 20 EUR

33 Boeken over de Tweede Wereldoorlog , diverse onderwerpen