Map Glanerbrug met (oude) kaarten, documentatie, krantenknipsels en foto's
50 Stuiver Bataafse republiek 1808,Lodeijwk Napoleon, Grote bij, mooie patina Cond.: PR-
Gouden munt van 10 Gulden uit 1832 Willem I,, geslagen te Utrecht. Munt is in goede conditie. ca. 6,7gr. Cond.: ZF+
2 Bankbiljetten; 1x 500 Gulden Nederland 1930 F+ en 1x 1000 Gulden Nederland 1931 F-
Gouden rozenobel zonder jaar Edward IV England ZF
Gouden Arcadius N.R staan op een gevange, Solidus AV Oost Rom. Rijk 383-408 N.Chr. ZF- , UK 165.4, gevonden bij Munster Duitsland
Karel V 1506-1555 Antwerpen Karolus goudgulden, Spaanse Nederlanden Cond.: F
Gouden 1 zechino z.j. 17e eeuw Italië, Venetië, zeer zeldzaam
Album met ca. 1000 oude en zeer oude kaarten Rotterdam, allen verschillend
Album met ca. 1000 kaarten Kerk en Kerkinterieurs. Duitsland en Nederland
15 Zilveren munten Polen van 2 tot 10 Zloty 1924-1936. Allen ZF of ZF/PR
1x Ceylon Larins silver, 1x 4 Japans zilveren munten 1800-1900 en 3x Borneo kogelgeld
Album met ruim 200 oude kaarten Delden, allen verschillend.
Album met ca. 300 kaarten Zuid Twente, allen verschillend. Onder andere; Haaksbergen, Diepenheim, Markelo en Goor
Album Duitsland vanaf 1871 tot 1960; DDR, Reutenbank, Reichsbahn, diversen ca. 250 biljetten
4x China, Sinkiang en Yunan Provincie; Dollar 1912-1917-1949 en 50 cent ZF, 1 munt van 1 dollar is een vervalsing
Album met ca. 145 bankbiljetten uit; Spanje, Portugal, Italië, Monaco en Zwitserland.
Zilveren rijder Kampen 1659, prachtexemplaar (mooie patina), Cond.: P-
Byzantijnse Rijk, Goud AV Histamenon Michael VII Ducas (AD. 1071-1078) ZF. AUSommer no 55.2, Sear 1868 Doc 2, BMP 1-10
Gouden dukaat Gelderland 1595,iets gegolfd Cond.: F+