2 Munten Schwerin; 1x 2/3 Thaler 1813 Cond.: ZF en 1x 2 Mark 1840 Cond.: PR
5 Munten Anhalt, 1x 2/3 Thaler 1678 FR/ZF, 1x 1/6 Thaler 1861 ZF/PR(iets gevlekt), 2x 1 PFennig 1766 en 1753 en 1x 1,5 Pfennig 1747
1x Thaler 1607 Sachsen Gotha ZF/ZF+ en 1x Thaler 1617 Sachsen Altenburg ZF+
2x 5 Mark Sachsen-Meiningen 1901 FR/ZF- en 1908 ZF/PR
Stoter 162-150 v. Chr. Syrië, Selencide koningin van Syrië Dem. I stoter, Tertradrachme ZF+
Gouden munt van 10 Gulden uit 1933 Wilhelmina, ca. 6,7gr, Cond.: P
Gouden munt van 10 Gulden uit 1889 Willem III, ca. 6,7gr. Cond.: P+
Munt van 1/2 Gulden Nederland uit 1829 B Willem I, kleine beschadiging, Cond.: ZF+
3 Mark 1910 PR-/PR en 5 Mark 1903 PR-/PR Sachsen
5 Munten Rusland; 1x 50 Kopeke 1894 Fr, 1x Poltina 1859 ZF-, 1x Roebel 1913 ZF+, 1x Roebel 1924 Pr en 1x Roebel 1898 ZF-
One Half Pound Fine Silver 1991 USA 999/000 ca. 226,79gr.
Gouden 1 zechino z.j. 17e eeuw Italië, Venetië
3 Munten van 8 Reaal Mexico 1x 1793 met klop ZF, 1x 1796 FR/ZF, 1x 1819 ZF- en 1x 1 Peso 1898 ZF
8x China, div. provincies; 2x 50 cent zilver, 1x 20 cent brons en 5x 10 cent brons ZF
14x 5 Dollar gedenkmunten Canada Olympische Spelen Montreal 1976 UNC
7 Munten Liechtenstein; 1x 10 francs 1990 Proof, 1x 2 franken 1924 FR/ZF, 1x 1 frank 1924 ZF-, 1x 1/2 frank 1924 FR/ZF, 1x 5 kronen 1904 ZF+, 1x 2 kronen 1912 ZF en 1x 1 kroon 1900 ZF-/ZF+
22 Rekenpenningen Duitsland, Frankrijk, Nederland 1600-1700-1800 ZF
6 Misslagen Nederland Provinciaal, koninkrijk en Ned. indië ZF
3 Bonken Nederlands Indië VOC, 2x 1 stuiver 1796 en 1x 1 stuiver 1797 Cond.: FR-ZF
123 Duitse noodmunten steden D t/m J waaronder enkele beter exemplaren
16x Zilveren 5 roebel 1977-1980 Olympiade Sovjet-Unie
Zilveren 20 Lire 1928 R Italië, 1918-1928 WWI eind ZF+/PR-, KM 70
17 Zilveren munten Cuba 900/000, 925/000 en 999/000 ZF/UNC/PRoof
Kavel van 6 Munten van 1 Gulden uit 1907, 1909, 1916, 1931, 1940 en 1944, Gem. Cond.: ZF-
4 Munten Nederlands Indië, 1 gulden 1840, 1/2 gulden 1826, 1/4 gulden 1826 en 1/2 gulden 1827 Cond.: F+, ZF+ en P
113 Duitse noodmunten steden A t/m C waaronder munten als 25 P 1917 St. Avott