Map Enschede Ruwenbos, Boswinkel, Koeman, Tuindorp, Braker met (oude) kaarten, documentatie, krantenknipsels en foto's
Textielschool decompositieboek voor J. de Boer. Boekbinderij R. Heutink, waarschijnlijk van textielfabriek van Heek
Fotoboek met familiefoto's ca. 1890 in lederen band met heraut
Doos met 63 Kinderboeken waaronder 45 stuks antiquarische boeken (Pietje Bel, Dik Trom, Robinson Crusoë) en 18 stripboeken van Bulletje en Bonestaak
2 Dozen met in totaal 15 Banden Katolieke Illustratie jaargangen+ 1921, 1922, 1925, 1926, 1927, 1928, 1931, 1932, 1957, 2x 1958, 2x 1959, 1960, 1964
15 Boeken Indonesië en Ned. Indië, oud en antiquarisch
Ingebonden jaargangen Katholieke Illustratie in 18 banden waaronder 1919/1920 en 1967
Katholieke Illustratie ingebonden o.a; jaargangen 1881/1882 en 1907. Totaal 10 banden
Plaatjeslblum Zeppelin Weltfahrten I + II 1932
Doos met 10 bijbels waaronder; The Holy Bible met litho's en gravures in fraaie band (19e eeuw) + Browns Bible 1847 + Kaapse Kinderbijbel 1871
Map Enschede , textielschool, R.K. ziekenhuis, ziekenhuis stadsmaten, ziekenzorg vanaf 1900 met (oude) kaarten, documentatie, krantenknipsels en foto's
Map Enschede Volkspark Deel I met (oude) kaarten, documentatie, krantenknipsels en foto's
Map Enschede Volkspark Deel II met (oude) kaarten, documentatie, krantenknipsels en foto's
Kavel van 23 boeken / catalogie over munten, enkele over postzegels Cond.: G
Doos boeken WO II waaronder Bericht van de Tweede Wereldoorlog in 4 banden
Doos met ca. 50 Kinder leesboeken antiquarisch o.a. 4 plaatjeslabums, dik trom etc.
8 Delen Jugendstil almanak "De Vriend des Huizes" 1905 etc.