Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

12. Aprilveiling 2012

Veiling op vrijdag 27 april 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

26 Diverse munten
Resultaat: 260 EUR

26 Diverse munten

Zilveren dekseldoosje met putti
Resultaat: 250 EUR

Fraaie bewerkte zilveren dekseldoos met 2 putti op het deksel met monogramschild. Rondom versierd met bloemmotieven eind 1800 Duitsland. Helaas defect dekselscharnier 835/000 ca. 213gr. 5xø10cm. Cond....

Bloedkoraal kruis
Resultaat: 250 EUR

Kruis van bloedkoraal in GG 585/000 montering. 5x4 cm.

Broche brilj.
Resultaat: 250 EUR

Broche WG 585/000 ,bezet met 5 briljanten 0.70crt. TW/VSI en 4 diamanten 0.06 crt.W/SI, L.68mm., ca.4.7gr.

Bruggencate
Resultaat: 250 EUR

Bart ten Bruggencate 1997 (Buurse 1954 - ), olieverf op linnen, strandgezicht met branding 70x60cm. Cond.: G

Schilderij, naar J. Israels
Resultaat: 250 EUR

Gesigneerd Josef Israels, olieverf op linnen, kinderen aan het schlpenvissen 45x65cm. Cond.: G

Ikoon, gezichtsafname
Resultaat: 250 EUR

Heilig Madulion (gelaat van Christus op doek vastgehouden door twee engelen volgens de Abgar legende) Russische 2e helft 19e eeuw

Franse reiswekker
Resultaat: 250 EUR

Franse reiswekker ca. 1920 in zeer goede staat met messing kast en emaille wijzerplaat 15x8x6cm. Cond.: U

Franse reiswekker
Resultaat: 250 EUR

Prachtige Franse reiswekker ca. 1930 met messing kast en geslepen glas in zeer goede staat 13x8x6,5cm. Cond.: U

Comtoise met pronkslinger
Resultaat: 250 EUR

Franse comtoise ca. 1880 met bloemslinger, gesigneerd Aurange A. Villeneuve in goede originele staat 137x37x20cm. Cond.: G

Vertico
Resultaat: 250 EUR

Duitse wortelnoten fineer Grunderzeit vertico ca. 1890. Recentelijk gerestaureerd, compleet met sleutel 136x47x90cm. Cond.: U

Notenhouten Vertico
Resultaat: 250 EUR

Notenhouten vertico met aan beide zijden dubbele zuilen met notenhouten panelen, enkele blavlekken, verder in goede originele staat 129x98x47cm Achter wand deels verwijderd. Cond.: G

Eettafel
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 18e-19e eeuwse Franse eikenhouten eettafel in zeer goede originele staat (houtgepint) 77x196x80cm. Cond.: G

Bronzen plaquette
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen wandplaquette, gemonogrammeerd L.Z. '34 (Lambertus Zijl) met gietstempels 33x26cm. Cond.: G

Duits penantkastje
Resultaat: 240 EUR

Duits mahoniehout fineer penantkastje met 2 deuren en 1 lade ca. 1880 Louis Philippe. In goede staat 80x84x39cm. Cond.: G

Vlinder dekseldoosje
Resultaat: 240 EUR

Aparte Chinees porseleinen (vlinder)dekseldoos 20e eeuw met daarin 5 hapjesschalen, rondom beschilderd 4x18x21cm. Cond.: G

Vaas, zilveren dop
Resultaat: 240 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuws vaasje met zilveren dop en blauw bloemendecor 23xø9cm. Cond.: G

Saudi Arabia Goud
Resultaat: 240 EUR

Gouden munt Saudi Arabia Guineau 917/000 AH 1377 (1957) Cond.: UNC

Saudi Arabia Goud
Resultaat: 240 EUR

Gouden munt Saudi Arabia Guineau 917/000 AH 1370 (1950) Cond.: UNC

Aart van Dobbenburgh, bloemen
Resultaat: 230 EUR

Aart van Dobbenburgh (1899- 1988 Amsterdam), aquarel op papier, droogboeket 1978 (zeldzaam origineel van deze kunstenaar) 24x37cm. Cond.: U

Eiken commode 1820
Resultaat: 230 EUR

Eiken Hollandse Empire commode ca. 1810 met origineel beslag en 4 lades. In goede ongerestaureerde staat 100x99x54cm. Cond.: G

Joop Kropff
Resultaat: 225 EUR

Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979), olieverf op paneel, landschap 24,5x14cm. Cond.: G

Wortelnoten barokvitrine
Resultaat: 225 EUR

Hollandse notenhouten 1-deurs porseleinkast ca. 1970 staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. Origineel beslag en sleutels in zeer goede staat 205x133x44cm. Cond.: G

Dekenkist
Resultaat: 225 EUR

Duitse eikenhouten dekenkist ca. 1800 met inschrift "Anna Katharina Elisabeth Hamelstein Anno 1837". 81x131x64cm. Cond.: G