Antieke Hollandse zilveren 835/000 tafelbel, Jaarletter:G: 1866, MT.:Koop&Zoo, Rotterdam, ø10 cm. H.16 cm.,
Cond.:G
Prachtige antieke massief eikenhouten bureaustoel met goede lederen bekleding. Kopergenageld en onderling verbonden poten Cond.: G
Eikenhouten etagere 2e helft 20e eeuw met lade in goede staat 47x31x46cm. Cond.: G
Adriaan Marinus Geyp (Middelburg 1855 - 1926 Den Haag), olieverf op paneel, sprokkelaar op pad 22x33cm. Cond.: U
Chinees porseleinen vaasje 18e-19e eeuw met blauw bloemendecor, minime randschades 9xø6cm. Cond.: G
4 Villeroy & Boch koffiesets Marc Mann 4.05 met zwart/wit gezichtendecor 9x14x14cm. Cond.: G